Mrkni se na line upy pro 24. týden

Brněnská Dirty Trip s Miss Electric, 12. díl Czech This Future a ještě jednou Brno: tamní TeePee na přehradě s party Imagine pomalu ožívá. Tak vybírej!

14.6. 2013 06:56:27 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

14.6. 2013

Czech This Future 12

Praha, Alien

21.00 - Zooropix
22.20 - Alexx van den Berg
23.40 - Tigi
01.00 - Fugaz
02.20 - Sandeagle
03.40 - Joe Cormack + N-Rico

14.6. 2013

Dirty Trip 5

Brno, 7. Nebe

21.00 - Carl W
22.30 - Chris Ecker
00.00 - Nois b2b Warphil
01.30 - Miss Electric
02.30 - Matimur
03.30 - Dazy
04.30 - Nee`o

14.6. 2013

Imagine

Brno, Ahoy

21.00 - Najgecc
22.00 - Rou + CJ JJF
23.00 - Phil Albedo
00.00 - Deyco
01.00 - Nathan C
02.30 - James Haste
03.30 - Adam Suizo
04.30 - afterparty

14.6. 2013 - 16.6. 2013

Open Space Market

Brno,

pátek
14.00 - začátek prodeje
14.00 – 18.00 - DJ Marthy
14.00 – 18.00 - Workshop OPEN SPACE BAG
15.00 – 18.00 Workshop Papírový večírek
16.00 - taneční vystoupení Volná improvizace
17.00 - vystoupení mužského pěveckého sboru Láska Opravdivá
20.00 - Květy + Ty syčáci
22.00 - konec prodeje

sobota
10.00 - začátek prodeje
10.00 – 18.00 DJ Marthy
13.00 – 16.00 Workshop OPEN SPACE BAG
14.00 – 17.00 Workshop Výroba papírových přání
17.00 - Emil & Jakub percussive street jam
20.00 - Moniky Bagárové & Band
22.00 - konec prodeje

neděle
10.00 - začátek prodeje
10.00 – 17.00 DJ Marthy
11.00 – 14.00 workshop Drátované dekorace
13.00 – 16.00 workshop Open Space Bag
14.00 – taneční vystoupení skupiny Filigrán
17.00 – ukončení prodeje

14.6. 2013 - 15.6. 2013

Port Of Beat

Náklo, Molo no. 1

18.00 - free open mix
21.00 - Johnas V
22.00 - Patrick Watson
23.00 - ÄŚmelda
00.00 - Mettik
01.00 - Raar
02.30 - Palo Langa
03.30 - ?

D'n'B
18.00 - free open mix
20.00 - Mindcontrol
21.00 - Novice
22.00 - Arra
23.00 - The Jaykobs (live)
00.00 - Deltaphoenix
01.00 - Symplex
02.00 - Pe:Te
03.00 - Shiwazz + B-Style
04.00 - Julans-P

sobota
??.?? - Bassbeat Crew
20.30 - Marast
22.00 - Michael Loro
23.00 - Advocaat
00.00 - Scrappy
01.00 - Mettik
02.00 - Dybezz
03.00 - ?

14.6. 2013

Shadowbox@Roxy

Praha, Roxy

22.00 - Rudeboy
00.15 - M4Y4
02.00 - 2K + Sweg

2nd
22.00 - Honey T + M4Y4 + 2K

14.6. 2013

Šupy Bomby 3 @ Welcome Summer

Klobouky u Brna, Vendetta

20.00 - FaFa
21.00 – Shettland Ponies
24.00 – Beksy
01.30 – Nika
03.00 – Comander
04.00 – Mechanic
05.00 – P.e.d.r.o.


20.00 - Bunny
21.00 - Freebeat
22.00 - Tundra + Dubler
23.30 - P.J.
01.00 - Navr aka Rvan
02.00 - Marquis
03.00 - Tomas Ivicic
04.00 - Withecker + MC Igra
05.30 - Nekvak

14.6. 2013

The One

Ostrava, Fabric

21.00 - Tomy Pope
22.00 - D'Safo
23.00 - CJ Fox
00.00 - Martin Gredner
01.00 - Beltek
02.30 - Danny Bright
03.30 - Duncan Grey
04.30 - Hydrophonic
05.30 - No-On

15.6. 2013

Freeride.cz Summer Night vol. 2

Praha, Roxy

20.00 - door open
20.00 - Nimand
22.00 - Prague Conspiracy
23.00 - Vans módní přehlídka
23.30 - Red Bull Summer 2012 Video Highlights
00.00 - Get-N Classic vol. 2: A Vans Surf Movie
00.30 vyhlášení tomboly
00.30 - Robot + N’Zym + Nimand

15.6. 2013

TranceXplosion

Praha, Alien

22.00 - Petros
23.00 - Pinkque
00.00 - Darren Porter + Gareth Weston
01.30 - Gareth Weston
02.30 - David Justian
03.30 - Beck

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně