Mrkni se na line upy pro 23. týden

Elektra v Brně, DnB Jam Open na Kuřimském zámku, klubová edice Trancefusion 3 a Babe LN slaví 20 let. Na scéně :). Tak vybírej!

7.6. 2013 06:25:51 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

7.6. 2013

Elektra

Brno, Fléda

22.00 - Upgrade
00.00 - Kaisersoze
01.30 - Dustin Zahn
03.30 - Orbith

bar:
22.00 - Tempa
00.00 - Face
02.00 - Joshek & Mike Fairlook

7.6. 2013

Jungle Jam

Praha, Storm

21.00 - Greenflash
22.30 - Pyshtone
23.45 - Gasr
01.00 - Basstien
02.15 - Rich
03.30 - Mcquack
04.45 - all crews

7.6. 2013

Take Cover!

Praha, Cover Place

21.00 - sn3hura + Binja
22.00 - Nightrofix
23.00 - Tons + MC Brejchus
00.00 - Philip T.B.C.
01.30 - VirCZ
02.30 - Taby
03.30 - Smarty
04.30 - ?

8.6. 2013

DnB Jam Open

Kuřim, Zámek Kuřim

16.30 - Matzet + Tajfun
18.00 - CrashMan + Gr3p
19.30 - Milhauz + Ze-cube
21.00 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
22.30 - Pixie
00.00 - Rido
01.30 - Sayko

dubstep
21.00 - Shampy
22.30 - Yuriakos Kadakos
00.00 - Xerxes
01.30 - Dekor

after
03.00 - Istar
04.30 - Onny
06.00 - KaOn

8.6. 2013

Hanácké Benátky

Litovel,

10.15 - Kelt Grass Band
11.45 - Olga Lounová
13.15 - Polemic
14.45 - Olympic
17.00 - Mňága a Žďorp
18.30 - Pub Animals
20.00 - Iné Kafe
21.30 - Wohnout

8.6. 2013

Sonic Journey 20. Years Special Edition

Praha, Cross

21.00 - B4K + MC Vaant €FD
22.30 - Brooklyn + C-Lara
23.30 - Liqid A + Bongo Man Head + Joe Harper + MC Vaant
00.30 - Nasty No Stars (Babe LN + Pat Fulgon)
01.30 - Beast 67 + Pat Fulgoni + C-Lara + MC Vaant + Rich FD
02.30 - Philip T.B.C
03.30 - Rabbit.Tactical

2nd
21.00 - Yukimura
22.30 - Nika 77 + Stanzim + Touchwood

8.6. 2013

Světláfest

Světlá nad Sázavou,

13.00 - El´brkas
14.15 - Koblížci
15.45 - UDG
17.15 - Harlej
18.45 - Seven
20.15 - Olga Lounová
21.45 - Walda Gang
23.15 - Kern
00.45 - Civilní obrana
02.15 - Black Dolphins

8.6. 2013

Trancefusion Special Club Edition 3

Praha, SaSaZu

21.45 - otevření klubu
22.00 - Thomas Coastline
23.15 - Nitrous Oxide
00.30 - Susana (live)
00.45 - Tenishia
02.15 - Susana (live)
02.30 - Andy Moor
04.30 - Bjorn Akesson

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně