Červen? Na slovenské festivaly jedem!

I když to venku vůbec nevypadá, blíží se nám červen a s ním odstartuje i letní festivalová sezóna. A pokud Vás neoslovili místní festivaly, stačí se poohlédnou kousek na východ k sousedům na Slovensko. Letos se jich tam uskuteční hned několik a o zajímavá jména nebude vůbec nouze.

29.5. 2013 09:54:04 | life style | Pstruh

Dorazí na Trident :-)? [foto: www.duchonka.sk]

Wilsonic [festival byl zrušen]

Podle aktuální zprávy od pořadatelů byly důvodem špatné předprodeje. Více v článku.

Bratislava ožije novým festivalem

BA City Beats se poprvé uskuteční na Tyršově nábřeží 20-21. června.  Pořadatelé opět vsadili na kvalitní jména napříč žánry z různých koutů světa, které u nás jen tak nepotkáte. A jak sami dodávají: „BA City Beats preferuje kvalitu pred kvantitou, a preto nechceme, aby ste sa na festivale nabehali, ale aby ste si ho naozaj a príjemne užili.“ Možná i proto bude tento festival naší další zastávkou. Ať už chcete potkat průkopníky ambiet housu The Orb, buřiče z Hadouken!, mladičkou Katy B, Rudimental, Aloe Blacc, Stereo MCs, Tosca, Everything Everything a mnoho dalších jmen.

Trident open air bude free, ale…

Letní slovenský Let It Roll si dává letos pauzu, kluci však nelení a připravuji Trident free open air, který má trochu jiný koncept. Odehraje se 28-29.6. na Duchonke a bude zdarma. Teda částečně a to do 22 hod., poté je vstup umožněn pouze s páskou za 5 eur. Ze dvou podií se Vám pohrne do uší kvalitní d´n´b v podání těch nejpovolanějších. Největšími lákadly zcela jistě jsou Audio, Concord Dan, Triamer, A. M. C., One Way, B-Complex, Forbidden Society, krásný areál v přírodě a jezero Duchonka.

PARTYINFO

Trident open air

28.06.2013 - 29.06.2013 Duchonka, Prašice
DJs: Audio, Concord Dan, Triamer, A. M. C., One Way, B-Complex, Forbidden Society
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně