Bratislava dostane další městský festival - BA City Beats

Jen pár dní před jiným zavedeným bratislavským festivalem Wilsonic (který byl ale nakonec zrušený a později ve skromnější verzi zase vyhlášený) se objevily informace o tom, že město do letních prázdnin dostane šanci zažít ještě jednu vekou hudební slavnost.

5.6. 2013 06:27:33 | life style | Jan „ian“ Hromek

Katy B

I dvojdenní festival BA City Beats má ambice představit Bratislavu jako mladou, dynamickou, kulturní a kosmopolitní metropoli. Jenže jedna věc jsou ambice a sny, druhá realita.Jaká bude? Ve srovnání třeba s mnohem větší Prahou si bratislavský festival nevede vůbec špatně a třeba takové srovnatelně velké Brno si o podobné akci může nechat jen zdát.

Nedaleko městského centra, na petržalském nábřeží, tedy doslova pár kroků z historického jádra (v dosahu MHD) zahraje třeba britská zpěvačka Katy B, která často spolupracuje s mnoha D'n'B a dubstepovými producenty, kapela Hadouken!, slavní průkopníci ambient housu The Orb a downtempová Tosca. Londýnská D'n'B parta Rudimental, co nedávno dobyla ostrovní singlovou i albovou hitparádu, australští Parachute Youth, izraelští Terry Poison a třeba i domácí rapper Vec s kapelou Zlokot a Polemic.

Vstupné začíná na 29 € za jeden den a pokud chcete vzít i děti, tak ty do 12 let mají spolu s dospělým doprovodem vstup zdarma.

Linky:

Video: The Orb - Live @ Taico Club

PARTYINFO

BA City Beats 2013

20.06.2013 - 21.06.2013 , Bratislava
Live: Katy B, The Orb, Rudimental, Hadouken!, Terry Poison, Tosca, Parachute Youth, Aloe Blacc, The Boxettes, Everything Everything, Vec & Zlokot, Polemic
DJs: Stereo MCs DJs, L Plus etc.
Cena: 29 - 49 €
REKLAMAREKLAMA