Sova a motýl Roberta Babicze

The Owl And The Butterfly je už celkem sedmé album polského hudebníka, který od svých sedmi let žije v Německu. V červnu se tak těšme na dvacítku nových "Babiczstyle" tracků.

27.5. 2013 06:16:45 | nové desky | Carl W

Píše se rok 1980 a sedmiletý Robert Babicz se stěhuje z polského Niemodlinu do Kolína nad Rýnem. Jeho hudební kariéra se právě v Německu rozjela, nyní na pódiích už strávil víc než dvě dekády. Svůj acid, house, minimal nebo techno prezentoval i pod jmény Rob Acid, Acid Warrior, Department of Dance nebo Sontec. Jeho tvorba vychází vcelku pravidelně na respektopvaných labelech Kompakt, Treibstoff, Bedrock, Intec Digital nebo Bugův Audiomatique, ale stejně tak i na jeho vlastních Junkfood a Babiczstyle. Ještě nutno zmínil, že Robert není DJ, ale opravdu hudebník, všechny své sety hraje živě za pomocí synťáků a dalších mašinek.

Pojďme ale již k novém albu. To se jmenuje The Owl And The Butterfly. Vyjde na Systematic Recordings, který založil před devíti lety Marc Romboy. Celkově půjde o jeho třetí album u tohoto vydavatelství. Robert spolupracoval se dvěma vokalistkami: Ruskou Ange na tracku Crazy a Karen Vogt na skladbě Flow. Také na albu najdeme re-work staršího tracku Sonntag, který poprvé vyšel na Kompaktu v roce 2005 a nyní bude vydán jako první singl z alba společně s remixy od "svojšického" Rodrigueze Jr., Strahila Velcheva a Američana Dave Pezznera.

Poslechni si: My 40th BirthdayLiveSet from 5.1.2013

Tracklist CD1:

1. Venus Transit 02. Dream Sequence 1
3. A Girl from Jupiter
4. Dream Sequence 2
5. Red Lips (Rob Neo Dub Mix)
6. Dream Sequence 3
7. Crazy feat Ange
8. Dream Sequence 4
9. Bensberg
10. Dream Sequence 5
11. Sonntag (Rework)
12. Dream Sequence 6
13. Drop
14. Getting Something to Drink
15. On The Streets
16. Sydney Beach
17. Grab Your Shoes
18. At The Forest
19. Cogito Ergo Sum
20. Flow feat Karen Vogt

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně