Mrkni se na line upy pro 21. týden

Po roce zase Sensation, dále pokračují narozeniny Fabricu a ožívá i brněnská přehrada. Tak vybírej!

24.5. 2013 07:11:17 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

24.5. 2013 - 25.5. 2013

Alef Zero & Spheroid

Praha, Ilusion

21.00 - Babe LN + C-Lara + Stanzim + Rabbit
23.00 - Alef Zero
00.00 - Spheroid
01.00 - Babe LN + C-Lara + Stanzim + Rabbit

24.5. 2013

Be:Connected

Brno, Perpetuum

21.30 - Patrik Prelovsky
23.00 - Pete Ripe
00.30 - Bryan Cox
02.00 - Alexx
03.30 - Dave Legato

2nd
21.30 - ThomazzB
22.30 - Dazy
23.30 - Nelo
00.30 - Fitch
01.30 - Wolf

24.5. 2013

Bullerbyn Deep Edition

Brno, Mersey

21.00 - Kema
22.00 - Leonov Bronski
23.30 - GraNATA
01.00 - Jag Kiranmay
03.00 - Kema / Leonov Bronski

24.5. 2013

Fabric 13.th Anniversary

Ostrava, Fabric

21.00 - Femfing
22.30 - No Money
23.30 - L Plus
01.00 - A.M.C.
02.30 - Suki
04.00 - Gifi G

24.5. 2013

Invasion Dubstep Night

Brno, Fléda

22.00 - Yak, Flexa, Phileee
23.00 - Stifler Selecta + Dirty Little Toaster
00.30 - Pote
02.00 - Z-Kat
03.00 - Dekor

2nd
20.00 - Stage Army
22.00 - Mania + Invasion Crew
00.00 - Fishead
01.30 - S-Bish
03.30 - Low Tact

24.5. 2013

Luxury

Brno, 7. Nebe

Main
21:30 warm up dj
22:30 Revis
00:00 Danny Bright
01:30 Mladen Tomic
03:00 Duncan Grey
04:30 Orbith
06:00 Andy Smitth

2nd
22:00 Excubitor
00:00 Quiks
01:30 Patricia
03:00 Tomy Pope

24.5. 2013

Music, Photos, Love! @ Roxy

Praha, Roxy

22.00 - Blofeld + Chris Vern (trumpeta)
23.30 - Calculon
01.00 - Dave Owen
02.30 - 2K + Sweg
04.00 - M4Y4

25.5. 2013

Climax

Praha, Roxy

22.00 - Airto
00.30 - Chris Sadler
03.00 - Funnie

25.5. 2013

Kontrol

Frenštát pod Radhoštěm, Lubina

21.00 - Bobtape
22.30 - Myxin
00.00 - Tester 69
01.30 - Playbox

25.5. 2013

Origin Open Air

Brno, Barrera

12.00 - To-Su-Ya
13.00 - Filip Luk
14.00 - Fawkes + Scientist
16.00 - Leonov Bronski
17.00 - Kema
18.00 - Guga
19.00 - Poco + David Dee + Johannes
21.00 - Luke Nova
22.00 - An Dre
23.00 - Other Vision
00.00 - Ecco Rox
01.00 - Saddan
02.00 - UPgr8Disko
03.00 - Warphil + Nois
04.00 - Foxx + Jan Willert

25.5. 2013

Osecká pohoda

Osek u Hořovic,

16.00 - Akrobat
17.15 - Jiří Schmitzer
18.30 - Vincent Fun Kock
19.45 - U Prag
21.15 - Michal Pavlíček a trio
22.30 - Vilém Čol & Bypass
23.45 - Jaksi Taksi

25.5. 2013

Party Vibes

Moravské Budějovice, Sahara

21.00 - Bagetar
22.00 - Nowiesto
23.00 - Ljuk M
00.00 - Dazy + Wolf
01.30 - Matimur + Merflinger
03.00 - Eddy Roar + Linshi
04.30 - konec

25.5. 2013

Sensation Source of Light

Praha, O2-Arena

23.00 - Sebastien Leger
00.15 - Funkerman
01.30 - Sunnery James + Ryan Marciano
03.00 - Nicky Romero
04.30 - Bingo Players

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně