V létě se v Česku dočkáme Eric Prydz festivalu

Přesně 20.července se bude konat nový festival, jenž ponese jméno své hlavní hvězdy - Erica Prydze. Vedle něj přijedou (také vlakem? :) např. Gregor Tresher, Jeremy Olander či Henrik B. A kde se bude konat? To mají pořadatelé oznámit co nejdříve.

23.5. 2013 14:25:16 | informace | pop84

Autor skladby „Pjanoo“, jednoho z nejúspěšnějších hitů elektronické taneční scény vůbec, vyráží letos z domovské Ameriky do Evropy pouze na necelé dva měsíce, aby zde odehrál vystoupení na věhlasných festivalech jako Tomorrowland, Exit Festival a Creamfields UK a na vyhlášené Ibize. „Eric Prydz si akce pečlivě vybírá, proto jsme nadšení, že do svého kalendáře zařadil i Čechy. Tím spíš, že u nás hrál naposled už před šesti lety a podle slov jeho managementu se tu zase několik dalších let neukáže,“ říká promotér Petr Dzingel, který Prydze do Čech přiváží.  Vzácný host přistupuje ke své show v Čechách pečlivě. To znamená, že nejenže odehraje svůj vytříbený, minimálně dvouhodinový set, ale stal se také patronem celé akce. „Zaštiťuje dramaturgii festivalu - konzultujeme spolu kompletní line up, ať už jeho žánrové zaměření, tak výběr konkrétních DJů. Do Čech s sebou Prydz přiveze vlastní technickou crew, která se postará o vizuální stránku večera,“ dodává Petr Dzingel.           

Podle slov managmentu se v součásné době velmi aktivně jedná o podobě samotného festivalu. V úvahu připadají dvě možnosti; festival pod otevřeným nebem, kterému by měla dominovat obří stage, která se v případě potřeby zastřeší a poskytne komfort až šesti tisícům návštěvníků nebo půjde o festival, který se celý bude odehrávat ve vnitřních prostorech nabízejících dostatečnou kapacitu.

Informace o přesném místu konání akce, prodeji nejlevějších vstupenek a jména dalších účinkujících zveřejní pořadatelé během několika málo dnů - na vizuálech je datum 24.5., tak uvidíme.

Více info najdete také brzy na webu akce: www.ericprydz.cz

Video: Video - Eric Prydz live

PARTYINFO

Eric Prydz festival

20.07.2013 Malá Sportovní Hala, Praha
DJs: Eric Prydz, Gregor Tresher (live), Jeremy Olander, Adrian Hour, Henrik B, Tomas Haverlik, Lucca etc.
Cena: 549 / 599 / 800
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně