Mrkni se na line upy pro 20. týden

Čekají nás narozeniny Fabricu, Fritz Kalkbrenner v Roxy, Vendetta a Lesní party (ale v industriálním prostředí). Tak vybírej!

17.5. 2013 06:31:29 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

17.5. 2013

Fabric 13.th Anniversary

Ostrava, Fabric

20.00 - Patrik Diamond
21.30 - Fourcase
22.30 - Tripmain
23.30 - Sem Thomasson
01.00 - Martin Gredner
02.30 - Ummet Ozcan
04.30 - Indecent Noise
06.30 - Lum X

2nd
22.00 - Andy Smitth
23.30 - Danny Bright
01.00 - Orbith
02.30 - Duncan Grey
04.00 - Denysa

17.5. 2013

Fritz Kalkbrenner Live

Praha, Roxy

22.00 - Roman Rai
00.15 - Fritz Kalkbrenner (live)
02.40 - Fatty M

17.5. 2013 - 19.5. 2013

Máj a Les 2013

Morkovice - Slížany, Cihelna

23.45 - No Money
01.00 - Gasmask71

17.5. 2013

Ravin' 17

Blansko, Rachota

21.00 - Voodoo Piet
22.30 - Mark Smith
00.00 - Naoki Uda
01.30 - Cruz
04.00 - konec

17.5. 2013

Signal Waves

Praha, Signal

21.00 - Ondrej Psyla
22.30 - Searcher
00.00 - Drui Dum
01.30 - Psyrix
03.00 - Gondar

17.5. 2013

The Dark Side

Olomouc, Metro-Chill-out-Club

21.00 - Rawent
23.00 - Pequeňito + Tchunhas
01.00 - Raa.O
03.00 - Lady Frog + Kosi..
05.00 - all djs b2b

17.5. 2013

Urban District 2

Uherský Brod, BandR

21.00 - Cab
22.30 - Stifler Selecta
00.00 - Dirty Little Toaster
01.30 - Elacro + Federin
03.30 - Ya

17.5. 2013

Vendeta

Brno, Fléda

20.30 - Yardel + Dizztrickt
21.30 - El Waca + mc Embryo
22.30 - Johny Player + Tao Maffa
00.00 - QO
01.00 - Counterstrike
02.30 - Computerartist
03.30 - Spool

bar
20.30 - EnDee
22.00 - Little
23.30 - Peklo
01.00 - Old-Vasha
02.30 - High Voltage crew

17.5. 2013

Warm up Svojšice 2013

Brno, 7. Nebe

21.00 - Quiks
22.00 - Tokatko
23.00 - Marcus Cooper
00.00 - Dzejar
01.30 - Toky
03.00 - Marty Fish
04.30 - Jaqullin

18.5. 2013

Dynamic Sound

Bratislava, Ateliér Babylon

21.00 – Arti
22.00 – Jeffry Bayker
23.00 – Tomin Tomovic
00.00 – Corvin Dalek
02.00 – Mauro Picotto
04.00 – Toky + Boss

2nd
21.00 – Peter Smak
23.00 – Sensoreal
01.00 – Eyal Cohen + Israel Shmuel
03.00 – Dodoman + Wychitawacs

18.5. 2013

Chris Sadler

Jaroměř, Bastion XXXV

18.00 - Phila
19.00 - Reznyk
20.00 - Nadja
21.00 - Klif
22.00 - Ala & Jazzquick aka Teleport
23.30 - Miquel
01.00 - Chris Sadler
03.00 - Marionette
04.30 - Metrio + Oso Polar

18.5. 2013

Jammin´

Praha, Roxy

22.00 - Alek X
00.30 - Tazz
01.30 - Biodan + Bongoman Rafael + Filip Markes
03.30 - Tazz

18.5. 2013

Lesní lid uvádí Imaginarium II

Brno, Fabrika Zbrojovka

techno:
20.00 - Jean Hllavinho
21.30 - Callboy
22.30 - Navr aka Rvan
23.30 - Mindhole
00.30 - Ravic
02.00 - Scorn
03.30 - Peter Pea
04.30 - Ivka

house:
21.00 - Kema
23.00 - Beksy
00.30 - Leonov Bronski
02.00 - Schwa
03.30 - Marthy
05.00 - W.DJ

chillout:
21.00 Ticho Lesa Squad
22.30 All She (CAN)
23.30 Mäkký Mach
01.30 Habrový High
03.00 host
04.30 Ticho Lesa Squad

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně