Torsten Kanzler si nachytal N8 Rider

Známý berlínský producent toho poslední dva roky chrlí do světa celkem hodně, ať už na svém vlastním TK Records nebo na labelu Svena Schallera Abstract Records. Nyní přichází s albem N8 Rider, které v celé své kráse představil na Mayday v Dortmundu.

13.5. 2013 12:03:32 | nové desky | Carl W

Je to už nějaký ten pátek, co Torsten nehraje hardtechno, ale soustředí se na typicky německé industriální techno okolo 130BPM. Úspěch sklidil za album Bumm Bass Tick i za následující sérii remixů, které vyšly pod jeho značkou TK Records. Abstract je jeho bookingovou agenturou a sem tam i u Abstract Records něco vydá. Tento rok to bylo jeho nové album N8 Rider.

Pracoval na něm celých osm měsíců a experimentuje zde hodně s externími zvuky. Nahrál si třeba požární alarm, který ho v šest ráno dostal z hotelová apartmá. Ten použil v úvodním tracku Tresen. Pro celé album je pak charakteristické použití mnoha samplů a efektů. Po Outside World Svena Schallera je N8 Rider letos už druhým albem na Abstract Records, kde vyšlo 8. květa.

Poslechni si: Torsten Kanzler - KN8 - Preview

Tracklist:

1. Tresen (Original Mix)
2. C4H10 (Original Mix)
3. Herr Lehmann (Original Mix)
4. Das U (Original Mix)
5. S.O.S. (Original Mix)
6. Lazzo (Original Mix)
7. N.O. (Fett Bass Rework)
8. KN8 (Original Mix)
9. ISS (Original Mix)

Odkazy:

PARTYINFO

Silesia in Love

06.07.2013 , Chorzów
DJs: Klaudia Gawlas, Torsten Kanzler, Brian Sanhaji (live), Kai Tracid, DBN, Falko Niestolik, Deas, Ron, Baby Raw, Groan-er, Kahlkopf, Artificial, Pzyco Beat Project (live), Rob GSH, Cast LTD (live), Larix, Hellboy, Nexy, Unknown Poets, Miqro & Milkwish etc.
Cena: 38 / 49 Zł
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně