Sport a hudba zdarma, to je Zodiac 2013

Unikátní spojení přírody, sportu a hudby - to je festival Zodiac 2013 - letos druhým rokem na Hlučínském jezeře.

9.5. 2013 14:29:18 | informace | mikeware

O červnovém víkendu 21.- 23.6. pořádá sdružení Sportu a Nezávislého umění na Hlučínském jezeře již druhý ročník sportovně hudebního festivalu Zodiac 2013, jehož večerní a noční část bude opět zdarma! Od 10.00 dostanou všichni návštěvníci koupaliště v ceně běžného vstupného celodenní bonus - hromadu sportovních atrakcí, rozmanitou kulturní a hudební produkci.

Minulý rok jsme začli s myšlenkou narozeninové oslavy a dnes již pořádáme festival, který zaštiťuje naše občanské sdružení a to vše pro myšlenku spojení přírody, hudby a sportu “. Během víkendu může každý včetně rodin s dětmi využít celou řadu atrakcí od vodního fotbalu, lezecké stěny, trampolíny, výhlídkových letů vrtulníkem, vodní atrakce waterblob, longboardy, dětský golf, elektrokola, koloběžky a spoustu dalšího.

Začínáme v pátek v 17 hodin a končíme ve stejný čas v neděli. Dalo by se říct, že se jedná o 48 hodinový festival, nicméně během nočních a raních hodin od 2 do 8 bude dodržen klid. V areálu je možnost stanování, pronájem chatek a kempu.

Představíme vám i vizuální tvorbu. Umělci Street art shopu budou během festivalu vytvářet grafity na automobilové vraky, které poté vystaví v Komenského sadech v Ostravě. Na večer si připravil tématickou videoprojekci talentovaný rodák - VJ Dip. Další návrhy aktivit přibývají každým dnem, jelikož poskytujeme zdarma možnost uměleckého projevu každého, kdo se chce na našem festivalu podílet.

Pokud si chcete vychutnat start letní sezóny, zakončit období školy, vydechnout a odreagovat se u vody, či užít si s rodinou, neváhajte a dorazte na celovíkendový Sportovně hudební free open ar festival Zodiac 2013.

Linky:

PARTYINFO

Zodiac 2013

21.06.2013 - 23.06.0000 Koupaliště Hlučínské Jezero, Hlučín
DJs: Therapista, C-Phone, Elvis, Larix, Philip T.B.C., Kaisersoze, Schooler + Creax, Van Vega, Tester, Piri, Dixxon, Zek + MC Ryza + Lazula sisters, Luvca + Timo Timonen, No-On, Kmo3 aka Kmin + Soulphonique, T-Bone, Callboy, Tamman, MD_Phono, Playbox, D.Brother, John Curd, Lion Brodra, Horse, Andreas Schwintz, Maso, Juvi + Robbie, Myxin, Chill Brothers, Martin Dee, Teslik, Ferda, Loula, Thomclown, Majal
REKLAMAREKLAMA