Výlet za heliosféru s Tobym Leemingem

Nebaví vás hudba, kterou normálně slýcháváte na tanečních parketech? Co se za ní vydat i někam dál? Třeba i za hranice naší Země. Kosmické techno tu totiž servíruje The Third Man se svým novým albem.

7.5. 2013 06:16:08 | nové desky | Carl W

Toby Leeming si říká The Third Man, žije v Londýně a už nějaký ten pátek produkuje výborné techno. V roce 2008 vydává na britském Ai Records EP Before We Begin a album Clarion Call. Následně se přesouvá na label Applied Rhythmic Technology, kde zmíním loňské EP Future Tense. Letos přichází pod ePM Music, vydavatelství sídlící v Nizozemí, které ale své pobočky vede i v Berlíně a Londýně.

Právě zde třeba loni Paul Mac vydal album Hotel Insomnia a tento rok přišla řada i na Tobyho. Ten si materiál na Beyond The Heliosphere připravoval údajně více než dva roky a dlouho se jej zdráhal vydat. Až teď mu přišlo vše perfektní. Tracků plných kosmických záchvěvů, hypnotických vln, atmosférického záření i temných hlubin najdete na albu celkem jedenáct, za všechny bych zmínil třeba ten s názvem Betrayal of Another. Beyond The Heliosphere vyšlo na ePM Music 6. května.

Poslechni si: The Third Man - Double Dawn (preview)

Tracklist:

1. Intro (Sleep It Off)
2. Double Dawn
3. Rise & Fall
4. Betrayal of Another
5. The Tracker
6. Beneath the Mine Chamber
7. A Hero Scene
8. Battle for the Tabernacle
9. Pipes at Helios Canyon
10. Lantern
11. Free Man

Odkazy:

REKLAMAREKLAMA