Klaudia Gawlas vydává debutové album Zeitgeist

Na Masters Of Disaster vyjde na konci května debutové album Němky Klaudie Gawlas. Jako hosté se zde objeví její krajané Eric Sneo a Linus Quick.

2.5. 2013 06:16:20 | nové desky | Carl W

Klaudia Gawlas se za poslední tři roky dostala mezi německou špičku a nechyběla na většině velkých festivalů - od Nature One až po letošní Mayday, kde si zahrála v hlavní aréně. Až doteď nebyla ale nijak zvlášť aktivní v produkci. Za zmínku stojí EP Playground a Bubbles s kterými ji pomáhal Eric Sneo a samozřejmě musím zmínit i její edit tracku Papillon od Editors, který si dlouho nechávala jen pro sebe.

Vše se změní s jejím připravovaným albem, které se bude jmenovat Zeitgeist. Tam najdeme jak již vydaný Papillon, tak i další spolupráci s Ericem nazvanou Vicious Circle. Celkem 12 tracků vyjde na labelu Masters Of Disaster, který založil právě Sneo a na kterém v minulosti vydávali největší jména německého techna. Třeba se k ním tímto albem Klaudia zařadí. Zeitgeist vychází 31. května.

Poslechni si: Zeitgeist Album Preview

Tracklist:

1. In Unison
2. Connected
3. Vicious Circle (With Eric Sneo)
4. Run Up
5. Time Famine
6. Rapid Expansion
7. Zeitgeist
8. Ghost Town
9. Frantic
10. Brain Drain (With Linus Quick)
11. Papillon (Clubmix)
12. Assembly Line

Odkazy:

PARTYINFO

Silesia in Love

06.07.2013 , Chorzów
DJs: Klaudia Gawlas, Torsten Kanzler, Brian Sanhaji (live), Kai Tracid, DBN, Falko Niestolik, Deas, Ron, Baby Raw, Groan-er, Kahlkopf, Artificial, Pzyco Beat Project (live), Rob GSH, Cast LTD (live), Larix, Hellboy, Nexy, Unknown Poets, Miqro & Milkwish etc.
Cena: 38 / 49 Zł
REKLAMAREKLAMA