Mrkni se na line upy pro 17. týden

Ve Fabricu bude druhý večer tance proti rakovině, tentokrát D'n'B, v Brdech se odehraje několikadenní Čáry Fest a v Roxy můžeš zajít na slavného DJe Skreama. Tak vybírej!

26.4. 2013 06:23:06 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

26.4. 2013

Break4beats

Brno, Fléda

22.00 - Mystique
23.00 - Lixx
00.30 - Roni Size + MC Tonn Piper
02.00 - Sayko + Soldik
03.30 - Hrr.nec
bar
21.30 - Mireau + B-style
23.30 - Motouch
01.00 - Stanzim
02.30 - Indigoboy

26.4. 2013 - 27.4. 2013

Čáry Fest 2013

Věšín, Rekreační Středisko Brdy

pátek
18.30 - VZG Crew
19.30 - DrumStep (live)
21.00 - HDS
22.30 - Broda + RCL
00.00 - P.no
01.30 - Parallel Activity
03.30 - Crash
05.00 - D:work
06.30 - Wsks
08.00 - DJs jam

chill out
19.00 - Unit
21.00 - Drumstep (live)
22.30 - Dada
00.00 - Shark8
01.30 - Martin Fish
03.00 - Greendust
04.30 - D:work

sobota
13.00 - Sons of Digital
14.30 - Chuckebono + Dave Spyra
16.00 - Greendust
17.30 - Akrom
19.00 - Qydo
20.30 - Wector
22.00 - Flesh
23.30 - Tokatko
01.00 - Digitalis
02.30 - K.sandra
04.00 - Franke
05.30 - Unit
07.00 - Papa (live)

chill out
19.30 - Theremin
21.00 - Greendust
22.30 - JB
00.00 - Sons of Digital
01.30 - Qydo
03.00 - Chuckebono + Dave Spyra

26.4. 2013

Deep Inside

Praha, Le Mirage

20.00 - Filip Smetana
22.00 - Deffo
00.00 - De Luks
02.00 - konec

26.4. 2013

Fabric Proti Rakovině: DNB Edition

Ostrava, Fabric

21.00 - Paplon
22.00 - Ero Drummer
23.00 - No Money
00.00 - Kato
01.00 - Beaty
02.00 - Kukurica
03.00 - Faktor

26.4. 2013

Let´s Go Techno!

Vranovice, F Club

20.30 - Stupid Villagers
22.00 - Paul Hubiss
23.00 - Thomas Layer
00.00 - Phil Albedo
01.00 - Kaisersoze
02.30 - Navr aka Rvan
03.30 - All stars

2nd:
21.00 - Fawkes
22.00 - Mirkin
23.00 - Kema
00.00 - Fawkes
01.00 - George s
02.00 - All stars

26.4. 2013

Skream & MC Sgt Pokes

Praha, Roxy

22.00 – Dryman
23.30 – Chik + Nrmn
01.30 – Skream + Sgt Pokes
03.30 – Smack

2nd
2K + Sweg + Blofeld

27.4. 2013

Climax

Praha, Roxy

22.00 - Braun
00.30 - Chris Sadler
03.00 - Enrico

27.4. 2013

Czech Trance Night

Olomouc, ARX

21.00 - Priest
22.15 - Priest + David Laurence
22.45 - David Laurence
00.00 - Sheala
01.30 - Kashty
03.00 - K1aptcha

27.4. 2013

Luhovaný Vincent On The Raod

Hořice, U Opilé Kočky

20.00 - Tomáš Vtípil (live)
22.00 - Teapot
00.00 - Zlatomil

27.4. 2013

Queensday party: The queen´s last dance

Praha, Občanská Plovárna

21.00 - Party DJ
22.00 - Patrick Bakker
22.30 - Replay band
00.00 - The dancing Queen
00.15 Replay band LIVE
01.30 Patrick Bakker
02.15 Party DJ
05.00 Time to go home or to another place....

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně