Gary Beck si nachystal kompilaci Soma 21

První mixované CD skotského DJe Garyho Becka vyjde v červnu. Najdeme na něm to nejlepší, co v roce 2012 nabídlo vydavatelství Soma Recordings, včetně nového nevydaného remixu tracku Diabla od Funk D'Void.

24.4. 2013 08:16:31 | nové desky | Carl W

Se Soma Records už má Gary zkušenosti. Dříve zde vydal tracky Enough Talk nebo Diva a hlavně loni i své debutové album Bring a Friend, což bylo pro skotský label jubilejní sté CD. A nyní zde také vydá svou první mixovanou kompilaci. Na tu si vybral právě to nejlepší, co na skotském labelu minulý rok vyšlo.

Mezi tím nesmí chybět třeba dvojice Pig & Dan, kteří zde stejně jako Gary minulý rok vydali své album. Na kompilaci si vybral jejich track Origami, na kterém spolupracovali s Markem Reevem. Ten je ve výběru zastoupen ještě jednou díky singlu Dice, který je druhý nejoblíbenější ze Soma Records na portálu Beatport. Tím prvním je Garyho Before The Crash z loňského alba, který se do jeho výběru nedostal, ze své vlastní produkce tam zařadil stejně dokonalý Algoreal. Celý mix nazvaný jednoduše Soma Compilation 21 vyjde 24. června, tedy tři dny poté, co Gary vystoupí na Svojšicích.

Poslechni si: Gary Beck - Algoreal

Tracklist:

1. DeepChord - Tonality of Night – Spiral 1
2. Joe Stawarz - M17 (Ambivalent's Byways Remix)
3. Heiko Laux & Steve Rachmad - The Vikin
4. Scott Grooves feat. Parliament Funkadelic - Mothership Reconnection (VonStroke Energy Pattern Mix)
5. Mark Henning - You're Digging Into Me
6. Pig & Dan and Mark Reeve – Origami
7. Mark Reeve – Dice
8. Gary Beck - Algoreal (12-inch mix)
9. Alex Under – Addendum
10. Funk D’Void – Diabla (Christian Smith & Wehbba 'Final Track Of The Night' Edit)
11. Silicone Soul - Right On, Right On (Matthias Tanzmann Remix)
12. Envoy - Seawall (Ricardo Villalobos Remix)

Odkazy:

PARTYINFO

Svojšice 2013

21.06.2013 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Chris Liebing, David Tort, Ida Engberg, Gary Beck, Marc Romboy, Rodriguez JR. (live), Adrian Hour, Dosem (live), Lucca, Toky, Boss, Jaqullin, Orbith, Brian, Chris Sadler, Wilda, Subgate, Marty Fish, Schwing, Tokátko, Adam Cloud, JB, Flesh, Taada, Marcus Cooper, TGT, Enrico etc.
Cena: 549 / 599 / 649 / 700
REKLAMAREKLAMA