Mrkni se na line upy pro 16. týden

Dave Clarke na Elektře, ve Fabricu se bude tancovat proti rakovině, v Roxy zahraje Bushwacka! jako Just be a v SaSaZu Paul van Dyk. Tak vybírej!

19.4. 2013 06:10:30 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

19.4. 2013

Elektra

Brno, Fléda

22.00 - Sebastian Deluca
23.30 - Roger Venzent
01.00 - Dave Clarke
03.00 - Orbith
04.30 - Subgate

bar
22.00 - Kema
23.00 - Guga
01.00 - Vik
03.00 - Martin Haberland
05.00 - Kema

19.4. 2013

Eternix 2

Frýdek-Místek, Inferno

21.00 - Phunxj
22.30 - Zbytek
00.00 - Boss
01.30 - Tiris + Jadran

19.4. 2013

Excelent Bastards Launch Party

Praha, Radost FX

22.00 - open doors
22.30 - Jorgos
22.45 - Dannie(live)
23.00 - Khalil
24.00 - Shystie
00.45 - křest magazínu Excelent Bastards
01.00 - Stifler Selecta
02.00 - WBWOY
03.30 - Jorgos

19.4. 2013

Fabric Proti Rakovině: EDM Edition

Ostrava, Fabric

21.00 - Van Vega
21.45 - Duncan Grey
22.30 - Wolscha
23.15 - Peter Key
00.45 - Martin Gredner
01.45 - LayDee Jane
02.45 - Revis
03.30 - Junior Jan
04.15 - Denysa
05.00 - Bon Finix
06.00 - Danny Bright

19.4. 2013

Just Be

Praha, Roxy

22.00 - Risto
00.00 - Tráva
01.00 - Just Be aka Bushwacka!
04.00 - Tráva

2nd
Lucas Hulan + Ezwell

19.4. 2013

Let It Roll on tour

Nový Jičín,

20.00 - Break Art crew
22.00 - Bifidus Aktif + Thiew
23.15 - Tantrum Desire
00.30 - Sigma
01.45 - Black Sun Empire
03.00 - Forbidden Society
04.00 - Suki + Pixie

19.4. 2013

Lexikon 2 year anniversary party

Ostrava, Barcode

20.00 - Thomas Cook + Robiq
21.00 - Skais
22.30 - Martin Dee
00.00 - Spiriakos
01.30 - Daniela Haverbeck aka Rapunzel
03.30 - Bentech
05.00 - Thomas Cook

19.4. 2013

Paul van Dyk

Praha, SaSaZu

21.00 - doors open
21.30 - Jean Luc
23.30 - Michael Burian
01.30 - Paul Van Dyk
04.00 - Michal Poliak
06.00 - konec

19.4. 2013

UK Session

Praha, Duplex

22.30 - L´sada
01.00 - Andy Norman
03.00 - Pierre Marco

20.4. 2013

Elektra Afterparty

Brno, 7. Nebe

05.00 - Quiks
06.30 - Duncan Grey
08.00 - Andy Smitth
09.30 - Carl W

20.4. 2013

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Thomas Sky
23.30 - Felix
01.00 - Roman Rai + Fatty M
03.00 - Random
04.00 - Max Om

2nd
Zjook + Ark

20.4. 2013

Impress

Brno, Trinity

22.00 - Segment
23.30 - Dan Cooley
00.30 - Jaqullin
01.30 - Ladida
03.00 - Pete Walk
04.00 - Revis

20.4. 2013

Magnifique House Party warm up

Ostrava, Cafe de la Ostrava

20.00 - Luvca + Timo Timonen
00.00 - Piri

20.4. 2013

Šupy Bomby 2 spring cz / sk edition

Klobouky u Brna, Vendetta

20.00 - Fafa
21.00 - Jakob
22.00 - M.Owitsch
23.00 - Beksy
24.00 - shettland ponnies
02.00 - Tomas Ivicic
03.30 - Mechanik + Pedro
05.00 - Nekvak

2nd
21.00 - Bunny + P.J.
22.00 - Pepek
23.30 - Teken Sound system

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně