Co říkáte na singl Get Lucky od Daft Punk?

Aspoň tuhle otázku jsme položili několika českým DJům. Kdo čekal něco jiného? Komu se naopak velmi líbí a přijde mu ideální ke krásnému letnímu počasí?

19.4. 2013 09:02:46 | ankety & názory | Carl W

Sing vyšel na itunes dnes minutu po půlnoci a tady Vám přinášíme první reakce. Celé album Daft Punk - Random Access Memories pak vychází 21. května.

Béla En

„Ačkoliv dodnes rád vzpomínám na Music Sounds Better With You, Daft Punk mě svojí novinkou zklamali. Kdybych si chtěl poslechnout takové funky, sáhnu do hudební sbírky mého otce, a ne po novém albu vizionářů Daft Punk.”


Hydrophonic

„V prvních vteřinách jsem si říkal zda jde vůbec o Daft Punk. Nádech klasického funky s celkem příjemným zpěvem. Ovšem skladeb tohoto druhu najdete mnoho i v českých vodách. Ve druhé polovině se alespoň podepsali klasickým efektovaným vokálem. Za mě nic revolučního.”

 

Luis Lamborghini

„První 3 sekundy zní jako akordy ze známého tracku od Bloodhound Gangu. Funky z téhle pecky přímo stříká. Je to super.Lehké a vzdušné. Žádné novodobé vysamplované skřípání a mňoukání koček. Tenhle track bude určitě hit. Má obrovský potenciál. Jsem rád, že Daft Punk dokážou stále potvrzovat, jejich TOPovost! Get Lucky everyone!”


Lumiere

„Já jsem to už slyšel a moc se mi to líbí. Je to takové trochu nudisco, ale stále to jsou Daft Punk a spojení s Pharrellem mi přijde skělé. Album si určitě koupím.”


Michael C

„Na nové album Daft Punk se těším už opravdu dlouho a hodně. První single je velmi příjemná záležitost, retro feeling, pozitivní nálada. Jiný a přitom charakteristický zvuk Daft Punk. Za mě ano a těším se na kompletní desku!”


Michael J

„Když bylo oznámeno, že Daft Punk připravují album, bál jsem se experimentů. Díky bohu pánové zůstali u toho co opravdu umí. Pro mě osobně je Get Lucky výborná letní věc, která jen ukazuje, co je zvuk Daft Punk. Jak jsem psal na FB, fotbal má Messiho, hokej Jágra a muzika Daft Punk.”


Orbith

„Get Lucky je přesně to, co poslední dobou vyhledávám. Skvělé Nu Disco.”


Segment

„Track je zvukově zmáknutý suprově, ale dle mě se Daft Punk snaží až moc přiblížit současnému zvuku a to jim může zlomit vaz, měli si víc zachovat svůj identický sound a na mě je to už moc sladké. Daleko víc, co se týče poslední tvorby, se jim povedl soundtrack k filmu Tron: Legacy”


Wolscha

„Je to strašný :-) Nevím, jak to shrnout. Kde jsou staří Daft Punk? Mám strach, že vlezli pod velká křídla vydavatelství a bude to jedna velká popina. Upřímě přijít po tolika letech s novou deskou je sakra těžký. Lidi čekají další revoluci, ale ta se konat nemůže. Proto očekávám příjemnou desku, ale ne zázraky.”


Video: Daft Punk's "Get Lucky" feat. Pharrell & Nile Rodgers

REKLAMAREKLAMA