Mrkni se na line upy pro 15. týden

Tom Middleton v Radosti FX nebo Red Bull Music Academy Night na Flédě: Či ještě jednou Praha - Electronic Beats? Tak vybírej!

12.4. 2013 07:21:14 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

12.4. 2013

Active Zone

Pohořelice, Gemini

21.00 - CJ JJF
22.00 - Skais
23.00 - Gat Electra
00.00 - Phil Albedo
01.00 - Balthazar
02.30 - Miss Rodez
03.45 - Najgecc

12.4. 2013

Bukanýr meets Mersey

Brno, Mersey

22.00 - Elio
23.30 - Javas
01.00 - Cubik
02.30 - Fatty M
04.00 - captains in the random mix :)

12.4. 2013

Coonk

Brno, Perpetuum

21.30 - Johannes
23.00 - Pete White
01.00 - Luke Nova
03.00 - Deivis

12.4. 2013

Hi:5

Praha, Duplex

22.30 - Migell
01.00 - Nicolaz
03.00 - Manene

12.4. 2013

Loadstar

Praha, Roxy

22.00 - Ghonzales
23.00 - Beast 67
00.00 - Ghonzales + Beast 67
01.00 - Loadstar
02.30 - Schooler

12.4. 2013

One Night!

Praha, Radost FX

22.00 - Dan Cooley
00.00 - Josef Sedloň
01.00 - Tom Middleton
03.00 - Josef Sedloň
04.00 - Adam Cloud

12.4. 2013

Prison Of Beauty

Ostrava, Fabric

19.30 - open door
21.00 - Orsay
21.45 - Tally Weijl
22.30 - Victoria´s Secret

DJs
21.10 - Kmín
22.40 - Mathiass O'Zana
00.20 - Lowa
01.50 - Daniell

12.4. 2013

Red Bull Music Academy Night

Brno, Fléda

22.00 - Eva Porating
23.30 - INK Midget
01.00 - Branko
01.30 - OM Unit
02.30 - Džunyja
03.30 - Click Joe + Tom Holič

12.4. 2013

Signal Waves

Praha, Signal

21.00 - Psyion
23.00 - Cltr
00.30 - MP
02.00 - Ypsylon

13.4. 2013

Bass Case

Praha, Signal

21.00 - Honey T
22.30 - Blofeld
00.00 - Dynamic
02.00 - KamCZa + PeeJay
03.30v Frock

13.4. 2013

Electronic Beats

Praha, Divadlo Archa

21.00 - start
22.00 - Karin Park
22.45 - DJ Peter K
23.15 - Lana Del Rey
00.15 - Peter K
00.40 - Roosevelt
01.30 - DJ Petr K
02.00 - konec

13.4. 2013

Euphoria

Břeclav, Insomnia

21.00 - Rythmique
22.00 - Paul Hubiss
23.00 - Phil Albedo
00.00 - Balthazar
01.30 - Miss Rodez
02.30 - Najgecc
03.30 - Mirkin

13.4. 2013

Sabotage

Brno, Fléda

22.00 - Javas
23.30 - Duncan Grey
01.00 - Hydrophonic
02.30 - Jerry
04.00 - Andy Smitth

13.4. 2013

Trancefusion Ocean of Love

Praha, Průmyslový Palác

19.30 - Thomas Coastline
20.00 - Rudee
21.10 - Omnia
22.30 - Orjan Nilsen
23.55 - Julie Thompson + Sarah Howells
00.10 - ATB
01.55 - Richard Durand
03.20 - Shogun
04.40 - Menno de Jong

2nd
20.30 - Dave Schiemann
21.30 - Andrew Rayel
22.40 - Heatbeat
23.50 - Talla 2XLC
01.00 - John O´Callaghan
02.20 - Simon Patterson
03.40 - Organ Donors
04.40 - ASYS

13.4. 2013

Ultrasonic tour

Brno, Perpetuum

22:00 – Nkyp
23:30 – Tokátko
00:30 – Adam Cloud
01:30 – Revis
02:30 – Kaisersoze
04:00 – Carl W

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně