Sven Schaller ukázal Outside World

Zakladatel Abstract Records, dříve známý také jako KAOZ, vytáhl z rukávu svůj nejnovější trumf - album Outside World. Na něm oproti svým předchozím releasům zpomalil a těšit se můžeme na techno okolo 132 BPM.

15.4. 2013 06:26:45 | nové desky | Carl W

Sven Schaller se dříve prezentoval jako DJ KAOZ, spolu se Saschou Ewe pak v projektu Kaoz & S.Ewe posbírali i nejednu cenu za produkci. Ovšem nutno podotknout, že se nyní bavíme převážně o hardtechnu. Také je zakladatelem německé agentury Abstract. Tam patří jak Abstract Records, tak také Abstract Booking, do kterého patří třeba Torsten Kanzler, Klaudia Gawlas, Eric Sneo, A.Paul a mnoho dalších známých jmen.

Co se vydavatelství Abstract týče, taky se nejedná o žádnou bezejmennou značku. Patří sem celkem šest sub-labelů - třeba 6 Feet Under Records, Abschuss Records nebo Decade Of Techno. No a že se Sven nenudí a jeho pracovní vytížení je maximální dokazuje i to, že spolu s agenturou I-Motion podílí na německém festivalu Nature One nebo na slavném Mayday. Pojďme ale k již zmiňovanému albu. Outside World je sice právoplatně ve škatulce techno, ale skladbou tracků svojí hardtechno éru Sven nezapře. Což nemusí být na škodu. Outside World vyšlo na Abstract Records 10. dubna.

Poslechni si: Sven Schaller - Outside World Album Previews

Tracklist:

1. Space Odyssey
2. Fallen
3. Echoes
4. Morgentau
5. Activate the Dancefloor
6. World in Between
7. Space
8. Sternenkinder
9. Rock That Bitches
10. Mondschein

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně