Hranice Juana Atkinse a Moritze von Oswalda

Uznávaní techno producenti si sedli do studia a povedlo se jim nahrát plnohodnotné album, které dostalo jméno Borderland. Už v létě nám jej přinese slavný label Tresor Records.

10.4. 2013 14:31:48 | nové desky | Carl W

Juana Atkinse asi netřeba představovat, každý zná aspoň jeden z projektů Infiniti, Model 500 nebo Cybotron. Bellevillská trojka (Kevin Saunderson, Derrick May a Juan Atkins) stála u zrodu tohoto stylu a když se chystá nových release jednoho z detroitských veteránů, je vždy hodně sledovaný. Moritz von Oswald je také ikona, ale spíše v Německu. Zmínit musím alespoň čtyři alba vydaná pod projektem Moritz Von Oswald Trio, plná experimentálního a dub-techna.

Oba dva spolu mají i společnou historii - Atkins byl člen projektu 3MB, kde kromě Oswalda působil i Thomas Fehlmann. Pod tímto projektem spolu v roce 1992 vydali i album právě na Tresor Records. Jako duo budou Juan a Moritz debutovat na letošním festivalu MUTEK v Montrealu, kde odehrají živý set. Album Borderland vzniklo na začátku tohoto roku při jednom ze společných setkání v Berlíně. Osm tracků od těchto legend můžeme čekat na CD i vinylech 10. června.

Poslechni si: 3MB - Jazz Is The Teacher (Magic Juan Edit)

Tracklist:

1. Electric Garden (Jazz In The Garden Mix)
2. Electric Dub
3. Footprints
4. Electric Garden (Original Mix)
5. Treehouse
6. Mars Garden
7. Digital Forest
8. Afterlude

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně