Balthazar: Mám to u vás rád!

Legendární bulharský Top DJ Balthazar se vrací na jižní Moravu. Ve dnech 12-13.4. zahraje v Pohořelicích a Břeclavi. V krátkém rozhovoru se můžete dočíst, kam na párty v Bulharsku nebo o nostalgických vzpomínkách na Českou republiku.

10.4. 2013 06:46:12 | rozhovory | Jakub Pospíšil

- Jakub: Ahoj, díky, že sis udělal čas na rozhovor, jak se daří? Taky letos tak dlouho trvá zima i v Bulharsku?

- Balthazar: Jsem skvěle naladěný a vede se dobře. Ano, jaro ještě pořádně nezačalo a i v Bulharsku je stále chladno.

Bulharsko je velmi zajímavá země a v současné době je možné najít na internetu hodně nabídek na dovolenou za slušnou cenu právě do Bulharska. Doporučil bys nějaké konkrétní místo?

Rozhodně bych doporučil středisko “Sunny Beach”,které mnoho lidí přezdívájako “bulharská Ibiza”. Je tam mnoho skvělých akcí přímo u moře a opravdu to stojí za to v létě navštívit.

Ví se o tobě, že v hlavním městě Sofii pořádáš akce s názvem Renesanz. Co bys o těchto vyhlášených párty mohl říct? Pořádáš v Bulharsku akce i v jiných městech než je Sofie?

Ano, pořádáme mnoho akcí, ať už menší nebo větší a nejen v Sofii, ale také ve městech jako Plovdiv, Varna, Ruse nebo Stara Zagora. Zaměřujeme se převážně na techno a zveme ty nejlepší umělce z celého světa. Renesanz je známá již několik let především svoji kvalitou.

Video: Balthazar na své rezidentní párty Renesanz

Název Renesanz je spojován i s tvým label. Jak tento label v současné době hodnotíš? Máš nějaké specifické požadavky, pokud chtějí nadějní producenti vydat svůj track právě na tomto labelu?

Labelu se v posledních letech daří velmi dobře a opravdu se rychle rozrůstá. Nyní připravujeme mnoho releasů od známých producentů jako je Spartaque, Matt Minimal nebo Andrea Roma. Rád bych se také zmínil i o novém albu našeho hlavního projektu "Balthazar & JackRock", na kterém se budem podílet se jmény jako je AnGy KoRe, Tesla, NHB, Dandi & Ugo atd.. Jsme otevřeni všem talentovaným umělcům (svoje tracky můžou posílat na demo@renesanz.com) a jediné požadavky jsou, že to musí být techno a musí se nám to líbit : - ).

Hudbě jsi zasvěcený už hodně dlouho. Věnuješ se podobně i něčemu jinému?

DJing, produkování hudby a pořádání akcí je moje práce od roku 1998. Jiná práce by mě nejspíš nudila.

Jaký je za celou tu dobu tvůj nejoblíbenější drink na párty?

Redbull + Jack Daniel's… a hodně ledu!

Před dvanácti lety jsi měl možnost vystoupit na brněnské Citadele? Jak na tuhle zkušenost vzpomínáš?

Byla to nezapomenutelná párty, stále si pamatuji skvělé Boby Centrum. Hrál jsem někdy kolem 23 hod. a prostor už byl zcela zaplněný, což mě dost překvapilo. Byl to velmi příjemný pocit a rád na to vzpomínám.

Citadela Sonic Guerilla

Během několika dní přijedeš hrát opět do České republiky a to na celý víkend. Jak se těšíš na Pohořelice a Břeclav?

V České republice jsem hrál už několikrát a mám to u vás rád. Velmi se těším na ten blížící se víkend a jsem si jistý, že bude hodně zábavy jako vždy!

PARTYINFO

Active Zone

12.04.2013 Gemini, Pohořelice
DJs: Balthazar, Miss Rodez, Phil Albedo, Gat Electra, Najgecc, Skais, CJ JJF
Cena: 70 / 100
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně