DefQon.1 Weekend Warriors představil line-up

Dobrá zpáva pro všechny nedočkavce a milovníky největší taneční události nizozemské Q-Dance. Taneční festival DefQon.1 se uskuteční letos opět po celý víkend v období od 21. června do 23. června.

6.4. 2013 08:39:38 | informace | Langy

Svým fanouškům tak nabídne obrovskou porci hard dance music, a to po dobu tří dnů. Pro všechny zájemce a víkendové válečníky je dobrou zprávou ta, že zahájení prodeje víkendových vstupenek začne už dnes ve 13 hodin za cenu 95 €. Uložte si tento odkaz: defqon1.tickets.q-dance.nl. Dobře se připravte, pořadatelé očekávají, že se víkendové vstupenky vyprodají mnohem rychleji než tomu bylo minulý rok. Pokud vám postačí hlavní festivalový den, předprodej na sobotní párty začne o týden později a to v sobotu 13. dubna přesně ve 13 hodin.

V sobotu 22. června nabídne festival, který proběhne v čase od 11 do 23 hodin, celkem 11 stageí. Na hlavní Red se představí taková jména jako Adaro, Code Black, Noisecontrollers, Luna & Pavo & Pila ad. Hardcore scéna Black nabídne vystoupení lidí jako Partyraiser, Neophyte, Nosferatu, Nitrogenetics atd. Na White stage zahrají např. Organ Donors, Donnie Darko ad. Na Orange se předvedou Lee Mac, Kutski, Fausto ad. V UV své sety zahrají Josh & Wesz, Bass Modulators a Toneshifterz. Na Blue pak lidi jako B-Front, Frequencerz, E-Force, Omegatypez, Digital Punk a další. Na dalších scénách jako Purple, Silver, Magenta, Golda Green se objeví Tartaros, Bass Chaserz, The Outside Agency vs. Synapse, Omkara Techichi, Lucien Foort, Gomez, Yves Deruyter, Ruffneck vs. Predator, Dr. Phunk, Dr. Rude a velká spousta dalších jmen. Rozhodně bude z čeho vybírat.

Majitelé víkendových vstupenek budou mít tu možnost dát si páteční zahřívací jízdu se jmény jako Frontliner, Headhunterz, Zatox, hostit bude Villain. Po ukončení sobotního festivalu, mohou pokračovat dále na noční párty až do čtvrté hodiny ranní. Na programu budou DJská vystoupení lidí jako Max Enforcer, The Viper, Isaac, DV8 Rocks a hostit bude Ruffian. A samozřejmě můžete propařit i celý nedělní den, kde bude připraveno sedm stageí. Tomu říkám víkend!

Kompletní informace a celý víkendový line-up k chystanému festivalu najdeš na oficiálních stránkách.

O letošní DefQon.1 Anthem Weekend Warriors se postaral Frontliner. Poslechni si tento track v aktuálním traileru:

Video: Defqon.1 Festival trailer

Video: Aftermovie 2012

Video: Endshow 2012

Report linky:

PARTYINFO

DefQon.1 Weekend Warriors

21.06.2013 - 23.06.2013 , Amsterdam
DJs: Adaro, Code Black, Noisecontrollers, Luna & Pavo & Pila, Partyraiser, Neophyte, Nosferatu, Nitrogenetics etc.
REKLAMAREKLAMA