Silesia in Love v novém kabátě

Třetí ročník polského festivalu se tentokráte neuskuteční první červencovou neděli, ale v sobotu. A co se velikosti týče, tak se značně rozrostl. Tentokráte nás čeká 25 pódií. A kdo zde všechno vystoupí?

4.4. 2013 06:28:32 | informace | Carl W

Místo konání se nemění, to znamená, že nás čeká znovu pěkný park Chorzówě v Katovicích. Minulý rok přerušila festival silná bouře a Chris Liebing tak nestihl dohrát svůj set. Na tento rok tedy vyslal dva své zástupce z CLR - představí se zde Tommy Four Seven a Brian Sanhaji. Stejně jako na předchozích dvou ročnících, tak ani tento nebude chybět Klaudia Gawlas. Z Německa ještě přicestují Kai Tracid a DBN, z rakouského Salzburgu Falko Niestolik a domací zemi bude na hlavní pódiu reprezentovat Deas.

Nachystáno bude ale dalších 24 stageí, na kterých se představí povětšinou domácí DJs, mezi kterými nechybí Larix, Hellboy nebo Nexy. Celkem tedy více než 150 vystupujících, kteří vystoupí mezi polednem a desátou večer. Komu to nebude stačit, může se pak odebrat i na nedalekou afterparty. Za cca 250 Kč celkem slušný mejdan, nemyslíte?

Mrkni i na fotky z loňského roku - Nee'ovy fotky ze Silesia in Love 2012!

Odkazy:

PARTYINFO

Silesia in Love

06.07.2013 , Chorzów
DJs: Klaudia Gawlas, Torsten Kanzler, Brian Sanhaji (live), Kai Tracid, DBN, Falko Niestolik, Deas, Ron, Baby Raw, Groan-er, Kahlkopf, Artificial, Pzyco Beat Project (live), Rob GSH, Cast LTD (live), Larix, Hellboy, Nexy, Unknown Poets, Miqro & Milkwish etc.
Cena: 38 / 49 Zł
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně