Speedy J s Lucy stvořili Zeitgeber

Rok a půl strávili zakladatelé labelů Electric Deluxe a Stroboscopic Artefacts přípravou nového projektu. Říkají si Zeitgeber a mají nachystáno i stejnojmenné album, které vyjde v červnu.

3.4. 2013 08:25:22 | nové desky | Carl W

Oba dva producenti jsou známí svou tvorbou experimentálního techna. Jochem Paap alias Speedy J se za pultem pohybuje už více než dvacet let. Na svém kontě má šest studiových alb, z toho jedno jako Collabs 3000 (projekt s Chrisem Liebingem) a také se stará o vlastní label Electric Deluxe. Ve srovnání s ním působí Luca Mortellaro aka Lucy jako nováček - ale vůbec tomu tak není. Mladý Ital nyní žije v Berlíně, kde velí svému labelu Stroboscopic Artefacts. Tam mu vyšlo debutové album Wordplay For Working Bees, ale vydává i na CLR, Ware, Meerestief Records nebo Mote-Evolver.

Společně jako Zeitgeber jim první stejnojmenné album vyjde právě na Stroboscopic Artefacts. To znamená mimo jiné i to, že o mastering se bude starat duo Dadub, což jsou mistři v oboru. Oba umělci slibují hodně abstraktní techno a vyzdvihují perfektní zvukový design alba. Zeitgeber vyjde 10. června digitálně a na dvou LP vinylech.

Poslechni si: Lucy @ Berghain Berlin (29.12.2012)

Poslechni si: Speedy J @ Berghain Berlin (24.11.2012)

Tracklist:

A1 Closely Related
A2 These Rhythms
A3 Skin
B1 None Of Their Defects
B2 From Here
C Now Imagine
D1 Before They Wake
D2 Display 24

Odkazy:

REKLAMAREKLAMA