Mrkni se na line upy pro 13. týden

Prodloužený víkend přinese brněnskou Havana Club Tour de Bar 3, Silicone Soul v Roxy i nějaké ty velikonoční party. Jaro, kde jsi :-)? Tak vybírej!

29.3. 2013 06:59:23 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

29.3. 2013

Merry go round

Klobouky u Brna, Detroit

21.00 - Techneci
22.00 - P.j.
23.00 - Commander
00.00 - Marquis
01.00 - Tundra + DuBler
02.00 - Mechanik
03.00 - Nekvak
04.00 - dle chuti

29.3. 2013

Forbidden Society

České Budějovice, Café Klub Slavie

20.00 - Clipper
21.00 - Snookey
22.00 - Camel
23.00 - Computerartist
00.00 - Forbidden Society + Katharsys
01.00 - CA2K
02.00 - Counterstrike
03.00 - Dirty Boy + Brock
04.00 - Syndrome

29.3. 2013

Havana Club Tour de Bar 3

Brno, BVV

21.00 - Arco
22.45 - představení soutěžících podniků
23.00 - Pavel Bidlo + Chris Sadler + Manio
00.00 - Fresh Reggaeton Live by Dariel
00.15 - Gramophonedzie
01.45 - Pavel Bidlo + Chris Sadler + Manio
03.00 - vyhlášení vítězů barmanské soutěže a předání cen
03.20 - Hydrophonic

29.3. 2013

House Elements Special Edition

Praha, Roxy

22.00 - Biodan
23.30 - Slater + Tazz
02.00 - Silicone Soul

29.3. 2013

Midnight Bus

Tišnov,

20.00 - Psychiq
21.00 - Naker
22.00 - Rastyn
23.30 - Nois
01.00 - Deepress
02.00 - Marcel De Valerio
03.00 - Thomazz B
04.00 - Dazy
05.00 - Wolf

29.3. 2013

Techno Deaf: 1 Year Anniversary

Brno, Perpetuum

21.30 - Foxx
22.30 - Carl W
23.30 - Deivis
00.40 - Aghi
01.40 - Joakim A. + Rootless
03.25 - Dragon Hoang

29.3. 2013

Trance Is The Air Live!

Ostrava, Fabric

22.00 - Priest
23.00 - Vikinz
00.00 - K1aptcha
01.00 - Spark7
02.30 - Joe Cormack
03.30 - BluEye

29.3. 2013

Turbine 003

Ostrava, Marley

20.00 - Mendoza
21.30 - Tester 69
23.00 - K.Sandra
24.30 - Kaisersoze
02.00 - No-on
03.30 - Maso

30.3. 2013

Climax

Praha, Roxy

22.00 - Dan Cooley
00.30 - Chris Sadler
03.00 - Miquel

30.3. 2013

Lopsided Easter edition

Třešť, KD Třešť

21.00 - Afarstafa + Colectiv + Pawdreda
23.00 - Pacosh
00.30 - Rich + MC Jacob
02.00 - Koltix
03.15 - Toxi-k

2nd
21.00 - URA crew djs

chill out
21.00 - El_kawros
22.30 - Housefruit collective
02.00 - Luccasone + Miuan

31.3. 2013

Caik DnB

Praha, Storm

21.00 - Fake + Tons (clash)
22.00 - Krokodeel
23.00 - Emeka
00.00 - Mc Brejchus + Tons (show)
00.30 - Revo + Worel
02.00 - Fake
03.00 - Zbyszek
04.00 - b2b
05.00 - konec

31.3. 2013

Rush Hour

Brno, Exit

21.00 - Nowiesto
22.00 - Marcel de Valerio
23.00 - Adam Suizo
00.00 - James Haste
01.00 - Phil Albedo
02.00 - Najgecc
03.00 - Locomotivos DJs

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně