Carl Cox vydá druhý Pure Intec

Po devíti letech od první kompilace Pure Intec je nachystán díl druhý. Tentokrát si Carl přizval na pomoc parťáka z Intec Records Jona Rundella. Těšme se na celou řadu dosud nevydaných tracků, které poprvné spatří světlo světa na začátku dubna.

27.3. 2013 08:32:20 | nové desky | Carl W

Původní Intec Records nastartoval v roce 1998 Carl Cox společně s Djem C1. Na konci roku 2006 label ukončil svou činnost, aby se o tři roky později mohl zrodit Intec Digital. O ten se stará právě Jon Rundell. Aktuálně na něm vydávají jak Carl a Jon, tak třeba i Carlo Lio, Tomy DeClerque, Nicole Moudaber, Yousef, Marco Bailey a mnozí další.

A vraťme se ještě k první kompilaci Pure Intec. Ta vyšla v březnu 2004 ještě na Intec Records, obě CD namixoval Carl a měla velký úspěch u posluchačů a díky tomu následně vyšla ještě na labelu Vortex, World Club Music nebo Odyssey. A očekávalo se, že na ní Cox rychle naváže dalším dílem. To se ale do ukončení Intec Records nestihlo, a tak to vypadalo, že Pure Intec zůstane prvním a posledním v sérii.

Carl ale nedávno oznámil vydání Pure Intec Two - dvoucédéčkové kompilace, na které se bude podílem s Jonem Rundellem. První CD namixuje on sám. Vybral si převážně remixy z jeho posledního alba All Roads Lead to The Dancefloor, o které se postarali Sharam, Loco Dice, Layo & Bushwacka! nebo Nicole Moudaber. O druhou část se postará Rundell. Ten si zase vybral převážně nevydané tracky z Intec Digital od Marca Baileyho, Carla Lia, Bena Simse nebo Marca Ramireze alias Dosema.

Album vyjde na USB disku, který se sám updatuje. To znamená, že kromě Pure Intec Two, který již na disku bude, budete dostávat další novinky a máte možnost se tak dostat i k dalším mixům v této sérii a to zdarma - respektive za původní cenu disku. Kromě toho kompilace vyjde taky digitálně a to 8. dubna.

Poslechni si: Carl Cox - Family Guy (Loco Dice Mix) [Pure Intec Two Snippet]

Odkazy:

PARTYINFO

Citadela

11.10.2013 Rondo, Brno
DJs: Carl Cox, Jon Rundell, Lucca, Chris Sadler, Misa Salacova, Subgate, JB + Flesh
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně