Erika má Hexagon Cloud

Interdimensional Transmissions vydá první samostatný release půvabné Eriky Sherman z Detroitu. Členka Ectomorph a majitelka 14 let běžícího webového undergroundového rádia svou prvotinu pojmenovala Hexagon Cloud a těšit se na ní můžeme v červnu.

26.3. 2013 11:14:07 | nové desky | Carl W

V Evropě celkem neznámé jméno, přesto se Erika Sherman věnuje DJingu už od devadesátých let minulého století. Hraje pouze z vinylů a s tvorbou hudby ji pomáhají jenom hardwaroví pomocníci, takže žádné počítačem tvořené zvuky, ale pouze Roland TR-606 a další skvosty. V roce 1997 se připojila k projektu Ectomorph, kde vystřídala Geralda Donalda. Právě původní složení Ectomorph (Brendan M. Gillen a Gerald Donald) založilo v roce 1995 label Interdimensional Transmissions.

Sama Erika má na svědomí internetové rádio erika.net, které letos oslaví krásných čtrnáct let. A letos se také odhodlala do světa vypustit svou první samostatnou produkci - album nazvané Hexagon Cloud. Celé je tvořeno samozřejmě pouze analogově, obsahuje osm tracků, kde mísí techno s prvky elektra a ambientu. A určitě nebude překvapení, že release na Interdimensional Transmissions je naplánován zatím pouze na vinyly. Počkáme si ale do 3. června.

Poslechni si: The Bunker Podcast 77: Erika

Tracklist:

A1 North Hex
A2 Early Warning Starfield
B1 Gardners B2 Tunneling
C1 Tow Ride C2 No. 3
D1 The Awakening
D2 Metachrosis

Odkazy:

REKLAMAREKLAMA