Sexy party Pussy Lounge bude i letos jako open air!

V sobotu 15. června se v nizozemské Bredě, v části Asterdplas, odehraje třetí ročník venkovního vydání freestyle párty Pussy Lounge - At The Park. Pod vedením B2S se můžou návštěvníci opět těšit na ty nejžhavější freestyle beaty a dobrou dávku sexy zábavy.

29.3. 2013 17:34:11 | informace | Langy

Holky určitě půjdou zas :-) [foto: www.b2s.nl]

Předprodej na tuto open-air událost proběhne již tuto sobotu 30. března přesně ve 13. hod. na internetových stránkách www.b2s.nl. Klubové vydání této atraktivní párty bývá pokaždé velmi rychle vyprodáno. Pussy Lounge noc se koná pravidelně v takových klubech jako je Matrixx v Nijmegenu či Central Studio v Utrechtu.

Akce je v Nizozemsku natolik vyhlášená, že její publikum tvoří převážně pravidelní návštěvníci, kteří vědí, co mohou od rezidentních DJs očekávat. Hudebně akce nabízí širokou paletu hudebních stylů okořeněné early soundem. První ročník venkovního vydání se konal v roce 2011 a i letos to určitě bude stát za to. O pořádnou porci hudební zábavy se postarají převážně tedy rezidentní jména jako Mental Theo, Paul Elstak, Darkraver, Ruthless, Luna, Deepack, Promo, Ghost, Dr. Phunk, Genius a hostem bude nemilosrdný MC Ruffian. Pánské publikum určitě potěší nekonečná přehlídka sexy tanečnic. Takže třetí červnová sobota nabídne určitě pořádný mejdan.

Kompletní info:

Video: trailer 2013: 

Video: aftermovie March 2013

Video: aftermovie January 2013

Video: aftermovie At The Park 2012

PARTYINFO

Pussy Lounge: At The Park

15.06.2013 , Breda
DJs: Mental Theo, Paul Elstak, Darkraver, Ruthless, Luna, Deepack, Promo, Ghost, Dr. Phunk, Genius, MC Ruffian
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně