Mrkni se na line upy pro 12. týden

Vrátí se E-motion, goLPe bude v Plzni slavit narozky a v Praze se rozjede další ročník Havana Club Tour de Bar. Tak vybírej!

22.3. 2013 06:23:17 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

22.3. 2013

Bash Beats: Golpe B-day

Plzeň, Watt

21.00 - Mr. Pole
22.30 - Peterson + T-Mass
00.00 - Makarov + Steen
01.30 - Ferndanda Martins
03.30 - Svetec
05.00 - Golpe

22.3. 2013

E-Motion: Always one step ahead

Brno, Fléda

21.00 - Najgecc
22.30 - FreeGate
00.00 - Wellenrausch
01.30 - Dan Stone
03.00 - Stepan Bruck + Vyrys
04.30 - Joe Cormack

Come in City stage
21.00 - Segment
22.30 - Sonja
00.00 - Kaster Cordalis
01.30 - Christine Lau
03.00 - Andreas Tonar
04.30 - Deivis

22.3. 2013

Ein Klein Disko Spass

Brno, Mersey

22.00 - Jan Javas Vašín
00.00 - Michal Rafaj Rafo
02.00 - Manack

22.3. 2013

Havana Club Tour de Bar

Praha, Průmyslový Palác

21.00 - Fatty M
22.45 - představení soutěžících podniků
23.00 - Pavel Bidlo + Chris Sadler + Fatty M
00.00 - flair show & David Neumann
00.05 - Dariel & Fresh Reggaeton
00.25 - Gramophonedzie
02.00 - Pavel Bidlo + Chris Sadler + Manio
03.00 - vyhlášení vítězů barmanské soutěže a předání cen
03.20 - Pavel Bidlo + Chris Sadler + Manio

22.3. 2013

One Night!

Praha, Radost FX

22.00 - Dan Cooley
23.30 - Josef Sedloň
01.00 - Dan Cooley + Josef Sedloň

22.3. 2013

Shake It!

Praha, Roxy

22.00 - Raa.O
00.00 - Elite
02.00 - CJ Fox

22.3. 2013

Signal Waves

Praha, Signal

21.00 - Dwaid
22.00 - Eddie + Salihlávka
23.30 - Lolla
00.30 - Plech
01.30 - Ejczka
02.30 - Ondrej Psyla
04.00 - Ypsylon

22.3. 2013

SSD aka Slim Slam Drum

Ostrava, Fabric

21.00 - Cooldy
22.30 - Ron-X
00.00 - TREi
01.30 - Philip T.B.C.
03.00 - Wenia
04.30 - Machizz

23.3. 2013

+ Positivum +

Brno, Pod Výtopnou

21.00 - To-Su-Ya
22.30 - W.DJ
00.00 - Marthy
01.30 - Javas
03.00 - Leonov Bronski
04.30 - Kema

23.3. 2013

Electro Swing Party

Brno, Fléda

20.00 - otvorenie klubu
21.30 - Paolo di Maki
23.00 - Swing Thing
00.30 - Day D
02.00 - swing survivals

23.3. 2013

Hardindustry club edition

Ostrava, Templ

20.00 – RIP
21.30 – Destroyer
23.00 - Hardcore aka Calgarry + Mephisto
01.00 - Maniak
03.00 – SmaSh C3
05.00 – Terrorallien

23.3. 2013

Refreshment

Praha, Roxy

22.00 - Beck
00.00 - Michael C
02.30 - Marcus Cooper

23.3. 2013

Severity Flow

Brno, Perpetuum

22.00 - Scients
23.15 - Ecco Rox
00.30 - Luis
01.45 - Diagonal
03.00 - Fawkes

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně