Nicole Moudaber oznámila vydání debutové alba

Přesto, že nedávno nastartovala vlastní label Mood Records, své debutové album vydá na Beyerově slavném Drumcode. Nicole jej pojmenovala Believe a vyjde na konci dubna.

21.3. 2013 06:33:08 | nové desky | Carl W

Narodila se v Nigérii, vyrůstala v Libanonu a nyní žije v Londýně. DJka a producentka Nicole Moudaber zahájila svou kariéru v roce 2006 a od té doby raketově stoupá vzhůru. Čtyři roky byla rezidentkou ve Space Ibiza na pravidelných nocích Carla Coxe, sama pak spolupořádá párty v klubech Cielo a Pacha v New Yorku.

Jako producentce se jí také daří - své tracky už vydávala na Kling Klong, Drumcode, Intacto, Intec Records a dalších. Její remix tracku Chemistry od Carla Coxe dokonce vyhrál prestižní cenu na Miami’s Winter Music Conference pro nejlepší "Minimal/Techno Track". Tento rok také nastartovala svůj vlastní label Mood Records prvním EP In The Mood. A samozřejmě nesmíme zapomenout zmínit aktuální hit Roar.

Pojďme ale už k připravovanému albu. Najdeme na něm celkem devět doposud nevydaných tracků, které reprezentují aktuální tech-house a techno, které Nicole hraje. Přestože na Drumcode už vydala své EP Sonic Language, album Believe je údajně jeden z jejích největších úspěchů, kterého si moc cení. Tak se těšme na 29. duben, kdy album vychází.

Poslechni si: Nicole Moudaber feat. Hosie - In The Mood

Tracklist:

1. Lumière Tamisée
2. Movin' On
3. Come And Lay
4. Do Your Thing
5. Fly With You
6. Get On It
7. Liberum Spirita
8. Big Love With No Apology
9. Can I Get Some

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně