Mrkni se na line upy pro 11. týden

Natozeninový Coonk v brněnské Perpetuu, tousterácký Dynamix, Friction v Roxy, v Ostravě Zodiac... Tak vybírej!

15.3. 2013 06:53:54 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

15.3. 2013

Bass Case

Praha, Signal

21.00 - Parallel Activity
00.00 - Hemoglobin
02.00 - Hanzall
04.00 - b2b

15.3. 2013

Coonk: Bond Edition

Brno, Perpetuum

21.00 - Johannes
22.30 - Pete White
00.00 - Deivis
01.30 - Deivis + Pete White
02.30 - Shala
04.00 - Elio

15.3. 2013

DJ Pauloos B-Day Party

Praha, Singles

21.00 - Pauloos
22.30 - Bodie Raw
23.30 - Mike M
00.30 - Rimaq
03.00 - Dannight
04.00 - Andy Road

15.3. 2013

Dynamix

Praha, Reston

21.00 - Tomin Tomovic
23.00 - Clara Bailar
00.30 - Weiss
02.30 - Da Moon
04.30 - Tomas Drex
06.00 - konec

lounge
21.00 - Stephen C
23.00 - Ezwell
01.00 - Pavel Ja + Ivan Mokshin
06.00 - konec

15.3. 2013

Friction

Praha, Roxy

22.00 - Ghonzales
23.30 - Akira
01.00 - Friction + MC Linguistics
03.00 - M4Y4

2nd
22.00 - Deadly Perverz
23.30 - Halbax
00.30 - Zwooky
01.30 - Kan-Jacca
02.30 - Lolla

15.3. 2013

Secret party

Praha, 360° Lounge Bar

18.00 - Rockstar
22.00 - KooGee
00.30 - Maztah
02.30 - luMichell

15.3. 2013

Signall_FM Night

Bratislava, KC Dunaj

21.00 - Ondrej Psyla
22.30 - Mako
00.00 - Sagus
01.30 - Slide X
03.00 - Chicko

15.3. 2013

StarTech

Brno, Favál

20.30 - Luis Lamborgini + GatElectra
22.00 - Matimur
23.30 - Phil Albedo
00.30 - DestroyER (live PA)
01.30 - David Moleon
03.30 - DjSplif
05.00 - Skais

2nd
21.00 - Trunk
22.30 - TiltHammer
00.00 - Bentech
01.30 - Schanzz
02.30 - DestroyER
03.15 - Thomas Cook
05.00 - Warphil

15.3. 2013

Vendeta

Brno, Fléda

21.00 - UfO
22.00 - Yardel
23.00 - DJ Aka
00.00 - DC Breaks
01.30 - Reverb
03.00 - CrashMan
04.00 - Rybizz

bar
20.30 - Kamikaze Boy + Birg + Musicant
23.00 - Dusche Live
00.00 - The Designer
01.30 - iGore
03.00 - Birg + Musicant + Kamikaze Boy

15.3. 2013

Zodiac: 4. Anniversary 2013

Ostrava, Barcode

20.00 - Dark X
21.00 - D.Brother
22.30 - MD_Phono
00.00 - LaDiDa
01.30 - Tester aka 69
03.00 - No-oN
04.30 - ZeK
06.00 - konec

16.3. 2013

Crystal

Ostrava, Fabric

22.00 - Ringo
23.30 - Martin Gredner
01.30 - San
03.30 - Laydee Jane
05.30 - Danny Bright

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně