Vidí Insect Elektrika ultrafialově?

Jeden z našich nejlepších live projektů a minimalová špička, která už několik let sbírá v zahraničí skvělé ohlasy a v domácím prostředí mi pořád přijde nedoceněná, vydala své další EP s názvem Ultra Violet Sight na dubajském labelu Occultech Recordings.

15.3. 2013 12:07:29 | nové desky | Carl W

Martin Vodička a Jan Vaclavík spolu založili projekt Insect Elektrika v roce 2002, přesto si poprvé spolu live zahráli až v roce 2006. První EP Belly-Bottom Of Hannah Laurent na českém Wazzotic Records jim vyšlo o rok později a to projekt pořádně nastartovalo. Od té doby přišla na svět dvě alba a téměř dvacítka EPček. Zajímavostí je, že téměř každý relese vyšel na jiném labelu. Celkem jsem jich napočítal šestnáct.

Teď se na svět dostaly čtyři nové kousky v balení nazvaném Ultra Violet Sight. A znovu na jiném labelu. Tentokráte je to Occultech Recordings, label založený minulý rok v Dubaji, pro který je to teprve třetí release. Znovu se jedná o temnější minimalovou trippy lahodu v poklidném tempu 124 BPM. Pokud máte rádi příjemný groovy beat, rozhodně se zaposlouchejte do Unsatisfied Needs, když je vám bližší něco temnějšího, tak mrkněte na Circle on the Wall. A jak budete mít možnost si poslechnout projekt Insect Elektrika live, rozhodně neváhejte, stojí to za to.

Poslechni si: Insect Elektrika - Ultra Violet Sight Preview

Tracklist:

01. Insect Elektrika - Geez (Intro)
02. Insect Elektrika - Independent Tooth
03. Insect Elektrika - Circle on the Wall
04. Insect Elektrika - Unsatisfied Needs

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně