Let It Roll on tour: Nový Jičín zažije velkou party

Už je to hezká řádka let, co v tomto moravském městečku vládly dvě „techno“ party. Jmenovitě to byly Asymetrik a Zenith. Doba však pokročila a kluby, velké haly nebo v tomto případě zimní stadiony plní posluchači a fanoušci jiných žánrů. Ale nebudeme škatulkovat..

13.3. 2013 06:39:51 | informace | Pstruh

Let it roll 2013

Break Art crew připravuje další velkolepou akci. Po mnoho dílech ve Valašském Meziříčí, kam se na Break Art vozí zajímavá zahraniční i domácí jména se kluci rozhodli, že 19.4. naplní zimní stadion v Novém Jičíně, kde se bude konat další zastávka Let It Roll on tour.

Večer plný drum and bassu nabídne hned tři velká zahraniční jména. Jmenovitě zahrají holandští Black Sun Empire a z Ostrovů dorazí Sigma a Tantrum Desire. Domácí scénu zastoupí například Forbidden Society, Pixie, Suki a mnoho dalších. Přičteme-li vstupné v předprodeji za 200 Kč, není nad čím přemýšlet, uvidíme se 19.4. na zimním stadionu v Novém Jičíně.

Linky:

PARTYINFO

Let It Roll on tour

19.04.2013 , Nový Jičín
DJs: Black Sun Empire, Sigma, Tantrum Desire, Forbidden Society, Pixie, Bifidus Aktif, Suki, Thiew, Schiller, Buckx, Spoon, The Concept
Cena: 200 - 300
REKLAMAREKLAMA