Modeselektor příchází s dokumentem

V Opičím městě se zase dějí věci. Opice řádí jak zběsilý, pár chlapů vzalo techniku a natočili o tom nějaký ten film. Hádám, že to bude solidní divočina.

6.3. 2013 13:25:00 | film & video | wil-m

Modeselektor příchází s dokumentem

Gernot Bronsert a Sebastian Szary (čtěte Modeselektor, piště třeba jen MDSLKTR) je už možná sice krapet vyčpelá berlínská partička, ale jejich show jsou pořádně rozjeté, tak proč toho nevyužít i pro ty, co si "zakalí" raději doma u televize nebo počítače. Monketown Records ve spolupráci s Electronic Beats a Telekomem nechali vzniknout filmu s názvem We Are Modeselektor, pro všechny ty, co si tuhle dvojku oblíbili.

Autoři Romi Agel a Holger Wick dokumentují příběh dvou kluků z východního Německa, kteří se vypracovali až na pódia celého světa. Exkluzivní světová premiréra bude 30. března 2013 v berlínském kině International a média vyjdou dokonce až 3. května 2013, ale předobjednávky můžete udělat už nyní, na DVD i Blueray disku za shodnou cenu 17€. Prvních sto objednávajících navíc dostane zdarma plakát. Pro fanoušky prostě nezbytnost.

Na konci článku najdete video z jejich berlínského vystoupení v rámci Boiler Roomu. Na Youtube je v komentáři připsáno, že to bylo tak skvělé, že se dovnitř dokonce pokoušela dostat i policie, prý snad někdy příště :)

Odkazy:

Video: Trailer k dokumentu We Are Modeselektor

 

Video: Modeselektor DJ set @ Boiler Room / Berlin

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně