Christian Smith oznámil vydání nového alba

Původem Švéd, který strávil mládí v Německu, už jako dospělý se přestěhoval kvůli hudbě do přístavu Palma De Mallorca ve Španělsku a v roce 2009 si znovu balil kufry, aby mohl žít v Sao Paulu v Brazílii. Takže celkem světák. A jen tak mimochodem, nové album se bude jmenovat Omakase, což je pro změnu japonsky.

12.3. 2013 06:14:59 | nové desky | Carl W

Christian Smith-Solbakken si v roce 1994 ve švédském Stockholmu založil label Tronic. Produkci si na něm vydal třeba Valentino Kanzyani, Umek, Marco Bailey, Carl Craig, Marko Nastić, Marc Romboy a další velká jména. Ty mohutně doplňoval samozřejmě i Christian Smith, ať už pod svým jménem, pod pseudonymem Neuromancer nebo jako součást vícečlenných projektů Kings Of Punani, Foreign Textures nebo Galactica.

V roce 2007 si label dává na dva roky pauzu, zatímco Christian Smith s Johnem Brinton Selwayem vydávají své společné album The Coming Storm na Sino Records. To se hodně povedlo a je i s odstupem času pořád jedno z mých oblíbených. O tři roky později už z Brazílie vydává Christian své první samostatné album Director's Cut. Zde se přesouvá od tvrdšího techna více do vod houpavého tech-housu. A na Omakase bude v tomto trendu pokračovat i nadále. Album vyjde na labelu Tronic 8. dubna digitálně, na CD i na dvou vinylech.

Poslechni si: Christian Smith - House This House (Original Mix)

Tracklist:

1. Dorian Gray
2. House This House
3. Human Machine
4. Tower
5. Within Myself
6. Submission
7. Indulge Me
8. Transition
9. Mistake, Confuse, Correct
10. Get It Done
11. Thrust
12. Vision

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně