DNA Markuse Suckuta

Německý umělec si připravil své první album s názvem DNA. Vyjde v dubnu na labelu Lena Fakiho Figure a těšit se můžeme na jedenáct skladeb plných industriálního berlínského soundu.

4.3. 2013 06:15:55 | nové desky | Carl W

Edit Select Records, Repitch Recordings, Figure, Stroboscopic Artefacts ... to je jen malý výčet labelů, na kterých měl možnost Markus Suckut již vydávat. A to začal s produkcí teprve v roce 2009. Včetně již výše zmíněných si ještě stihl založit svůj vlastní SCKT Records. A to ještě tento pětadvacetiletý Němec vydává pod pseudonymem Masuki nebo nezaměnitelným #.19.21.3.11.21.20.

Pojďme ale k albu DNA. Markus dříve vydal dvě EP na Figure SPC, což je dceřiný label Figure. Zajímavostí je, že všechny releasy na Figure SPC se jmenují stejně jako label a liší se pouze písmenem, které vychází z abecedního pořadí. Markus se tak postaral o Figure SPC J a Figure SPC M. Debutové studiové album už ale vyjde v plné parádě na mateřském Figure, datum vydání je stanoveno na 20. května a to digitálně a na CD. Na vinylu se následně můžeme těšit na osm z celkových jedenácti tracků.

Video: Markus Suckut - Hunt

Tracklist:

1. Path
2. Dissociation 03. Dust
4. Rigid
5. Shatter
6. Doomed
7. Stranger
8. Vibrant
9. Remains
10. Places
11. Mirage

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně