Nové cesty projektu Invincible Quest

Aditya Bhatia z Nového Dillí z Indie si založil projekt nazvaný Invincible Quest, pod kterým vydává směs minimalu, techna a tech-housu. Své tracky vydává převážně na B.A.B.A. Records nebo GTA Records a posledně jmenovaný label mu také vydá první album, které autor nazval New Ways.

2.3. 2013 08:49:52 | nové desky | Carl W

Oficiální press-kit k samotnému albu je plný bezobsažných frází, které si můžete přiřadit v podstatě k jakémukoli releasu v podobných žánrech, a tak není divu, že uniklo pozornosti největších serverů a v podstatě tak zapadlo už několik hodin po vydání. Na druhou stranu se následně může jednat o poklad, který po slepém bloudění beatportem nějaký nadšený kolemjdoucí DJ objeví.

Podle mě jde v tomto případě o kvalitní tech-house, který několika tracky přesahuje do silnějšího rytmu techna. A přesto, že album vyšlo pouze digitálně a najdeme na něm přesně dvacet songů, můžeme s klidným srdcem dodat, že si drží silnou úroveň. Od melodického počátečního tracku Walk With You, který se drží na 120 BPM se dostaneme třeba až k Yet To Come nebo A Dubby Thing, kde už se pohybujeme kolem 127 BPM. Poslechnětě si preview alba New Ways od Invincible Quest, které vyšlo 27. února a zjistěte víc.

Poslechni si: Invincible Quest - New Ways (Album Preview)

Odkazy:

REKLAMAREKLAMA