Klaudia Gawlas vydá Papillon

Po více než roce se Klaudia Gawlas rozhodla udělat radost všem svým fanouškům. Vydá totiž svůj největší hit, který hrála všude po světě, včetně České republiky. Její edit tracku Papillon vyjde 14. března.

26.2. 2013 07:34:37 | nové desky | Carl W

Papillon je song od britské post-punkové skupiny Editors, který vyšel na jejich albu In This Light and on This Evening v roce 2009. Původní sing měl největší úspěch v Beligii, kde se v žebříčku Belgium Singles Top 50 vyšplhal až na úplný vrchol. V domácí Británii se v UK Singles Chart dostal maximálně na 23. místo. I tak se ale singl dostal až pod ruce samotného Tiësta, který vydal svůj remix. Po něm se do vlastního remixu pustili irští The Japanese Popstars nebo Tom Neville.

Pojďme ale ke Klaudii. Ta svůj edit hrála na největších akcích, včetně třeba Maydaye nebo Apokalypsy. A všude to byla její zaručená zbraň, jak dostat publikum do varu. "Po tolika vystoupeních, kde jsem tento track hrála, jste se mě vždy ptali, kdy ho vydám. Tímto bych Vám ráda oznámila, že po více než roce snažení se to povedlo. Těšte se na 14. březen." Těšíme.

Video: Klaudia Gawlas - Papillon

REKLAMAREKLAMA