Víte, že Dave Clarke pořádá privátní párty?

Ještě jste o nich neslyšeli? Tak to je chyba! Dave Clarke totiž tu a tam pořádá malé privátní párty pro sto až dvě stě hostů, které sám vybere. Vstup je zdarma a celá akce slouží jako promo k větším halovkám. To je dobrá reklama!

6.3. 2013 08:02:22 | life style | Carl W

Pojďme si na jednom vybraném případu ukázat, oč se vlastně jedná. Dave Clarke Presents Klinch v Amsterdamu je větší klubovka, na které kromě něj zahraje třeba Paul Rich, Cari Lekebusch, Perc a další. Vstup na tuto akci je necelých 30€. Jako takový warp-up se tak chystá Queen's Night Free Pre-Party, která se koná o 19 dní dříve a na které zahraje samozřejmě Dave Clarke, ale i Steve Rachmad, Mr. Jones a Estroe.

Vstup na tuto akci je zdarma, ale nedostane se tam každý. Dave Clarke sám na facebooku vybere několik účastníků, kteří splní jím zadaná pravidla, tak aby naplnil kapacitu klubu, která činí 150 lidí. Každý z vybraných šťastlivců si pak může na párty přivést jednoho hosta. Lokace této akce je nyní utajena a aktuálně se můžou přihlásit ti, kteří by chtěli tuto párty navštívit.

Jedná se celkem o dobrý nápad a skvělou reklamu na akci, která pomůže promotérům a potěší návštěvníky. Něco podobného měla třeba loňská Apokalypsa, když majitelé VIP vstupenek mohli přijít na warm-up s Josephem Capriatim nebo s Buchechou a Alexem TB zdarma. Otevřeni tomuto tématu musí být samozřejmě i umělci, jejichž honorář by měl být v tomto případě minimalizován. Co myslíte, má v Česku význam něco podobného? A je to správná cesta, kudy se vydat?

Odkazy:

PARTYINFO

Elektra

19.04.2013 Fléda, Brno
DJs: Dave Clarke, Orbith, Džejár aka Roger Venzent, Subgate, Sebastian Deluca
bar: Martin Haberland, Kema, Vik, Guga
Cena: 250 - 360
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně