Budapešťská Hyperspace 2013 bude poprvé se dvěma podii

Již za necelé dva měsíce, přesněji 20. 4. 2013, se bude v Budapešti konat další ročník oblíbené halovky Hyperspace...

27.2. 2013 09:23:11 | informace | finch

Pořadatelé si pro letošní rok připravili novinku v podobě druhé stage a návštěvníci tak budou mít na výběr i z jemnějších stylů elektronické hudby.

Foto: Hyperspace 2012 [Polonyi András; www.deadcode.hu]

Výčet vystupujících ovšem začněme podiem prvním, nazvaným klasicky Arena 1. Tam vystoupí švédská legenda Adam Beyer, loni na Apokalypse Mayan Code vystoupivší Luke Slater aka Planetary Assault Systems live a trio veteránů doplní král letošní sezóny brněnských Elekter, Dave Clarke. Sekundovat jim bude duo Italů, Joseph Capriati a jeho kolega, nedávno pravděpodobně oznámený jako první jméno letošní Apokalypsy, Sasha Carassi, který má zářezy na takových značkách jako Drumcode, MB Elektronics či Harthouse Mannheim. Začátek noci pak obstará obligátní sestava domácích DJs Hot X, Budai, Profile 25 live a Coyote.

V Areně2 bude úřadovat jeden z pionýrů elektronické hudby, John Digweed, který se představil minulé léto i u nás na festivalu Svojšice. Stejně jako v případě prvního podia, i na tom druhém se uskuteční dvě live vystoupení. To první odehraje Kanaďan žijící v Berlíně, spoluzakladatel labelu Wagon Repair a vydávající např. i na M_nus či Crosstown Rebels, Mathew Jonson. V tom druhém se představí chorvatský DJ a producent, vydávající hlavně na známém belgickém labelu Music Man, Petar Dundov, který loni na zmíněném labelu vydal své druhé album s názvem Ideas From The Pond, plné zasněných a místy až pohádkových techno skladeb. Posledním zahraničním vystupujícím zde bude se svým hypnotickým technem Max Copper, vydávajicí např. na labelu Herzblut Recordings Stephnana Bodzina. Tuto sestavu pak doplní domácí Chriss Ronson, Dandy, Jay Lumen, Crossninetroll a Linda Kais.

Video: Hyperspace 2013 trailer

Party se uskuteční v tradičním prostoru budapešťského výstavního komplexu HungExpo a cena lístků v předprodeji činí do konce února 24€, poté 28€ a na místě 31€, za kterou dostanete pořádnou nálož elektronické hudby na špičkovém zvuku s perfektní organizací.

Další odkazy:

PARTYINFO

Hyperspace 2013

20.04.2013 Hungexpo Budapest, Budapest
Live: Planetary Assault Systems, Mathew Jonson, Petar Dundov, Profile 25
DJs: John Digweed, Dave Clarke, Joseph Capriati, Sasha Carassi, Max Cooper, Hot X, Coyote, Chriss Ronson, Dandy, Jay Lumen, Crossine Troll, Linda Kais
Cena: 19 - 31 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně