Znovuobjevení Daria Tronchina

Italský techno producent, co si říká Chevel, si nachystal své druhé album, které pošle do světa v březnu. Bude se jmenovat Rediscovery, vyjde na labelu Enklav a máme očekávat více experimentálního techna, než jsme zvyklí.

25.2. 2013 06:10:50 | nové desky | Carl W

Chevel, vlastním jménem Dario Tronchin, je mladý producent z Itálie, který se minulý rok v listopadu uvedl prvním albem Apply Within na labelu Enklav. Tento label právě Chevel minulý rok odstartoval, když zde postupně vydal čtyři své EP - Reset, The Building, Mondo Wash a Elements. Zde prezentuje své spíše abstraktní dub techno, minimal či deep-house. To si ostatně poslechněte na 86. vydání podcastu Electric Deluxe, který má pod paží Speedy J.

Poslechni si: Electric Deluxe Podcast 086 Chevel

Pro první release Daria by jsme ale museli jít do roku 2008. Tehdy na labelu Meerestief Records, kde vydali své tracky třeba Xhin nebo Lucy, vyšlo EP Before Leaving. O dva roky později na Stroboscopic Artefacts vyšlo Monad I ‎a Dario se tak dostal do rukou odborníků v masteringovém studiu Artefacts Mastering, kteří vedou taky Italové Daniele Antezza a Giovanni Conti - tedy duo Dadub.

Slovo dalo slovo a o mastering nového alba Rediscovery se postarají znovu inženýři z Artefacts Mastering. Očekávejme ještě více experimentální a dark techno, než doposud. Na Enklav album vyjde 11. března a to na vinylech a digitálně. Připraven je i release na CD, ale pouze omezená edice čítající 200 kusů.

Poslechni si: Chevel - Fulcron 

Tracklist:

1. San Quentin Ave
2. Stalking
3. Isolation
4. Beat Practicing
5. Lites
6. The Hills
7. Rediscovery

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně