Jeff F má Century Device

Capital Techno Recordings má sídlo v Austinu ve státě Texas a ve stejném městě žije i Jeffrey Ferguson. Jako Jeff F se prezentuje tvrdým nesmlouvavým technem. Od začátku tohoto roku chystal své druhé album Century Device, které 19. února vyšlo.

22.2. 2013 14:11:40 | nové desky | Carl W

Jeffrey Ferguson, tedy Jeff F, si dřívě říkal Jeff Only a pod touto přezdívkou hrával už od začátku devadesátých let. V roce 2009 mu na labelu Guilhotina vychází album Last Turn Away a hned poté společně s Rexem Brutonem (Steel Grooves) zakládá dvoučlenný projekt Subforce. Ti kromě Capital Techno Recordings, kde je Rex jedním se zakladatelů, vydávají třeba na Disturbulence Records nebo Urban Kickz Recordings, který spoluvlastní Roman Zawodny.

Aktuálně pod aliasem Jeff F vydává znovu pod Capital Techno Recordings. Tento label je znám mimojiné i pro své videoherní covery plné plynových masek. Posledních pár dní se Jeffrey moc hudbě nevěnuje, minulou středu se mu totiž narodilo dítě a tak mu samozřejmě srdečně gratulujeme. Všem ostatním ale připomenu, že Century Device vyšlo v úterý 19. února, tak pokud jste připraveni na řízné techno kolem 130BPM, můžete si album pořídit třeba na beatportu. A by jste věděli, do čeho jdete, poslechněte si třeba nedávný Mastertraxx Podcast, kterého se Jeff F ujmul.

Poslechni si: Mastertraxx Techno Podcast with Jeff F

Tracklist:

1. Breaking The Law
2. Burn
3. Century
4. Cold Fusion
5. Device
6. Didn't Neet It
7. Fal
8. Landed
9. Rattled To Death
10. Reflections
11. Slot
12. Spaced Out
13. Themes
14. Time Release
15. Under The Soil

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně