Traktor nyní už i na mobilní platformě

Mobilní svět je zase o krok dále, populární software pro mixování hudby, Native Instruments Traktor, se objevil i pro iPad.

22.2. 2013 09:38:12 | technologie | wil-m

Traktor nyní už i na mobilní platformě

Doby, kdy člověk musel kvůli mixování hudby tahat těžký record bag s precizně připravenými deskami, jsou už dávno minulostí. Mnoho DJs si oblíbilo jako svůj nástroj CD, jiné však zcela pohltil čistě digitální svět. A co si budeme povídat, Traktor  je jistě nejznámější a nejúspěšnější software, který se pro tyto účely vyvinul. 

Z dílny Native Instruments se objevila verze tohoto populárního software pro nejpoužívanější tablet světa - iPad. Na přiloženém promo videu se můžete podívat, co vše tato aplikace má umožňovat a z rukou matadora labelu Minus - Richieho Hawtina. Vypadá to, že umí plnohodnotně desktopovou verzi a na obrázku vidíme, jak se dá zapojit pro použití se sluchátky. Jaká je realita je už asi něco jiného, přeci jen video rozvášněného davu u Richieho setu musíme brát s rezervou :). V odkazu na konci článku kromě informací objevíte i pár základních video tutoriálů k této aplikaci. Její cena je v App Store poměrně sympatických 19,99$.

DJs, umíte si představit tímto způsobem servírovat hudbu pro posluchače a tanečníky?

Odkazy:

Video: Richie Hawtin with Traktor DJ

REKLAMAREKLAMA