Rebekah jako další v sérii Reconnected

Nadešel čas pro další díl populární série digitálních kompilací Reconnected, které ho se ujme nejnovější členka CLR rodiny Rebekah. Chris Liebing je údajně nadcházejícím mixem nadšený. Budeme také?

21.2. 2013 06:38:48 | nové desky | Carl W

Rebekah Teasdale začala s DJingem už v roce 1996, kdy jí bylo 16 let. Mezi lety 1999-2004 se sice naplno začala věnovat modelingu, ale v srdci jí místo přehlídkového mola zůstala stage s mixpultem a nyní se již věnuje pouze hudbě. V roce 2007 se poprvé dotkla i produkce a své prvotiny vydávala na labelu Criminal Records. Minulý rok si ji všiml boss CLR Chris Liebing, který jí nejprve dal možnost ve svém slavném pondělním podcastu a následně si ji vzal pod svá křídla úplně a Rebekah je nyní první právoplatnou členkou CLR bookingu.

Třetí díl Reconnected bude složen pouze z tracků, který vyšly na CLR a o které se postaraly Chris Liebing, Speedy J, Traversable Wormhole, Peter Van Hoesen, Jerome Sydenham, Function, James Ruskin, Cari Lekebusch, Brian Sanhaji, Monoloc, Tommy Four Seven, Drumcell, MOTOR, Edit Select, Markus Sprengler, Sleeparchive, Pfirter, Lucy a Xhin. Pěkný výčet jmen, které jsou aktuálně na špici, co se techno produkce týče. A protože má Rebekah nejraději přímočaré rychlejší techno, na které dohlíží samotný Chris, je jasné, že o ni ještě několikrát uslyšíme. Reconnected 03 Mixed by Rebekah vyjde pouze digitálně 25. ledna, dvacetiminutovou ukázku si můžete poslechnout už teď na soundcloudu.

Poslechni si: CLR & Chris Liebing Present 'Reconnected 03' - Mixed by Rebekah

Odkazy:

djrebekah.co.uk
clr.net

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně