Havana Club Tour de Bar míří do Prahy!

V Průmyslovém paláci proběhne barmanská soutěž, v rámci noci vystoupí také srbský producent Gramophonedzie.

20.2. 2013 18:34:04 | placená inzerce | pop84

Havana Club Tour de Bar míří do Prahy!

Hlavní město nabízí největší koncentraci skvělých barů, hudebních klubů a koktejlových podniků. Havana Club Tour De Bar 3 představuje unikátní barmanské klání 10 vyhlášených podniků z daného regionu, skvělou zábavu, vystoupení originálních umělců a audiovizuální show. To vše zažijete 22. března v exkluzivních prostorách Průmyslového paláce v Praze. Zahraničním hudebním hostem večera bude srbský producent a dj Gramophonedzie. Pozor, o vstupenku zdarma si můžete říci v některém ze soutěžních podniků nebo ji získat po registraci na webu www.tourdebar.cz.

Již třetí ročník Havana Club Tour De Bar 3 se po vydařeném úvodním mejdanu v Ostravě přesouvá do Prahy. Na přání fanoušků se tato jedinečná akce, která spojuje barmanskou show a hudební mejdan, uskuteční v Průmyslovém paláci. V pátek 22. března vyroste v jeho reprezentativních prostorách deset barů, za kterými se budou ohánět zástupci 10 špičkových pražských podniků. Celý večer se budou mezi sebou předhánět, kdo ke svému barovému pultu přiláká více návštěvníků a namíchá tak nejvíce lahodných drinků jako Havana Mojito, Cuba Libre a další nápoje s hlavní ingrediencí – pravým kubánským rumem Havana Club.

Představujeme 10 pražských podniků, které budou v tomto kole soutěže usilovat o vaši přízeň a vítězství: Alibi Cocktail And Music Bar, Chapeau Rouge, Coco Café Bar, Coyotes Prague, Insomnia Music Club, La Bodeguita Del Medio, La Casa Argentina, N11 Music Club &Amp; Lounge, Phenomen a Zlaté Časy. Vyhraje právě ten váš oblíbený podnik?

Světová hvězda Gramophonedzie zavítá do Prahy

Havana Club Tour De Bar je nejen o skvělých koktejlech namíchaných od profíků, ale především o skvělé zábavě. O výbornou atmosféru a plný parket se postarají přední čeští Djs jako je Chris Sadler, Pavel Bidlo, Manio a Fatty M. Chybět nebudou ani zahraniční hosté, nejočekávanějším bodem večera však bude vystoupení srbského hudebníka Gramophonedzie. Jeho skladby plní kluby po celém světě, mezi ty nejznámější patří např. „Why Don´t You“.

Video: Gramophonedzie - Why Don't You

Žhavé rytmy z rozpáleného Karibiku přiveze kubánský zpěvák Dariel ve své Fresh Reggaeton show s hudebním a tanečním doprovodem. Atmosféru velké halové akce doplní působivá audiovizuální show využívající nejmodernějších led technologií.

Mrkněte se, jak si užívali návštěvníci minulou akci Havana Club Tour De Bar v Ostravě:

Bližší informace najdete na stránkách www.tourdebar.cz a na www.facebook.com. Vstupenky na pražskou Havana Club Tour De Bar zakoupíte v síti Ticketpro nebo je možné je získat zdarma po registraci na webu soutěže.

Soutěžní podniky:

Alibi Cocktail And Music Bar, Chapeau Rouge, Coco Café Bar, Coyotes Prague, Insomnia Music Club, La Bodeguita Del Medio, La Casa Argentina, N11 Music Club &Amp; Lounge, Phenomen a Zlaté Časy.

Vstupné: 300 Kč předprodej přes Ticketpro, vstup zdarma po registraci na www.tourdebar.cz

Havana Club Tour De Bar představuje jedinečný koncept spojující barmanskou soutěž nejlepších podniků v jednotlivých regionech ČR a hudební akci. Na své si tak přijdou milovníci míchaných drinků i dobré hudby a zábavy.

PARTYINFO

Havana Club Tour de Bar

22.03.2013 Průmyslový Palác, Praha
Live: Dariel & Fresh Reggaeton
DJs: Gramophonedzie, Chris Sadler, Pavel Bidlo, Manio, Faty M
Cena: po registraci zdarma
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně