Znaky života Johannese Heila

Když se spojí techno-veterán Johannes Heil s labelem, jakým je Figure Lena Fakiho, tak se očekávají velké věci. V pondělí totiž vyšlo EP Lifesigns a po poslechu je jasné, že se na Citadele bude tančit i na řádné techno.

20.2. 2013 09:22:10 | nové desky | Carl W

Mistra Heila jistě netřeba představovat, jeho producentské začátky se začaly psát už se startem devadesátých let třeba na Kanzleramt - labelu Heiko Lauxe. Je považován za průkopníka, které se nebojí sáhnout hlouběji do undergroundu, aby odtud zplodil výbornou hudbu, výborné techno, které tak dobře umí. A přesně to teď udělal na EP Lifesigns.

Hypnotické i energické, hlubší i nečekaně rozverné, tak by se daly označit všechny čtyři počiny, které v pondělí vyšly. 44. release se Figure povedl, mě nejvíce oslovil Lifesigns Pt. 2, protože představuje skloubení klasického a moderního techna o které se Heil poslední dobou snaží. Předpokládám, že v podobném stylu se ponese jeho set i na páteční Citadele a to je řádný důvod se do Boby po čase zase podívat. Nemám pravdu?

Odkazy:

Poslechni si: Johannes Heil - Lifesigns pt. 2

PARTYINFO

Citadela CubeGame

22.02.2013 Bobycentrum, Brno
DJs: Dusty Kid (live), Johannes Heil (live), Anthony Rother (live), Anja Schneider, Uto Karem, Candy Cox, O.B.I., Mario Ranieri, Boris S., Sonja, Segment, Subgate, Sepromatiq, Golpe
Cena: 299 - 2.499 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně