Trancefusion Old School Edition: tak jak bylo?

Trošku opožděně, ale přece ohlasy přímo z parketu. Trancová část redakce se tak rozjela, že nenašla síly dřív :). Prostě party, která u nás dostala *****.

13.2. 2013 06:13:44 | ankety & názory |

Jaime: Moje srdcovky <3

Celé extra vydání únorové Trancefusion se neslo v duchu oldschoolových tracků. Sasazu sice nepraskalo ve švech jako noc předtím při hip hopu, ale nejvěrnější fanoušci si užívali až do brzkého rána. Dobře zvolení DJs se old school zadání ujali, jak se sluší a patří, a proto nebyl problém vydržet v rozjetém tempu do svítání. Po dlouhé době jsem si užila i své srdcovky, takže spokojenost. Navíc je Kai Tracid stejnej fešák jako před lety :). Doufám, že bude další vydání!


Renata: Parádní klubovka

Takhle skvěle sem se už dlouho nebavila. Velkou roli hrála i přítomnost velké většiny mých známých a kam jsem se v klubu rozhlédla, všude byla úžasná atmosféra. Celá akce nabídla spoustu fantastických hudebních klasik a hlavně velkou porci čistého trance! Nejlépe hodnotím set od Tomcrafta a nejvíc mě určitě potěšil se kladbou Silence :). Kai Tracid mě bavil s takovýma věcma jako Tiefenraush. Prostě paráda. Během setu legendárního M.I.K.E.a mi po celou dobu běhal mráz po zádech. A Johan Gielen v závěru? Z parketu rozhodně nešlo odejít, nádhera. Pořadatelům velké díky.


Malanski: Old School v novodobé historii

Na tuto edici s podnázvem Old School jsem se hodně těšil, hlavně tedy na Kaie. Zahrál hodně songů, které jsem poslouchal před x lety, a tím se mi vrátily vzpomínky. Lidé na tuto hudbu od všech DJs reagovali velice pozitivně. Myslím, že jestli pořadatel přemýšlí nad edicí vol. II., tak ať neváhá a uspořádá třeba na podzim podobnou párty. I line up byl sestaven velice slušně - s Johanem Gielenem na konci, který to pěkně nabombil. Šlo vidět, že si to též užívá.


Gizmo: Tohle byl ráj :-)

K tomuhle snad ani není co dodat. Pro milovníky starších vypalovaček tohle byl ráj. Parádní výkony hvězd (nejen) minulosti a na druhé straně extatické výrazy v tvářích, ruce nad hlavou. Prostě za mě vše dobře... Organizační maličkosti, jako že dojde v klubu točené pivo o půlnoci ... Kdo by to řešil. Snad bude pokračování - tohle vzpomínání prostě bylo moc příjemné.

PARTYINFO

Trancefusion Old School Edition

09.02.2013 SaSaZu, Praha
DJs: Kai Tracid, M.I.K.E. aka Push, Tomcraft, Johan Gielen, Orbith
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně