David August vydá debutové album Times

Mladý Němec se před pár lety z Hamburgu přesunul do Berlína, kde aktuálně studuje na University of Arts. Jako obor si vybral hudební tvorbu a tak během studia tvoří a tvoří.

6.2. 2013 06:19:49 | nové desky | Carl W

Svůj producentský debut si odbyl v roce 2009 na labelu Stil Vor Talent Olivera Koletzkiho s EP Trumpets Victory. Teď se ale věnuji úplně jinému labelu.

Stil Vor Talent byl pro Davida Nattkempera, jak se vlastním jménem David August jmenuje, takový startovní bod. Po Trumpets Victory mu zde vyšly ještě v roce 2010 dva tracky - Sweden Roof a Soul Kitchen. Od té doby ale vydává pouze na Diynamic Music, o který se aktuálně stará Mladen Solomun. Tady od roku 2010 vydal tři EP a nyní přišlo na řadu i první debutové studiové album.

Právě kvůli němu jeho autor minulý rok velice omezil své hraní s tím, že se chce soustředit na tvorbu hudebního materiálu do tehdy ještě nepojmenovaného připravovaného alba. My už víme nyní i název, který David August pro svůj debut vybral - bude se jmenovat Times. Celkem na něm najdeme 14 tracků a všechny si je můžeme poslechnout nejdříve 11. března, kdy album na Diynamic Music vychází.

Poslechni si: David August - To All The Ladies

Tracklist:

1. Help Me Through
2. For Eternity
3. Phenomena
4. Anthem
5. Consolation 1
6. Until We Shine feat. Yvy
7. I Don't Care About Your Goal
8. Hommage feat. Wanja
9. Blossom
10. Velvet
11. Consolation 2
12. Watch Your Step
13. Voices From The Dust
14. Forgive Me If I Bleed

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně