Chcete až do postele slavných umělců? Pojďte se podívat do ateliéru Christiana Louboutina!

Jak to vypadá u známých návrhářů, fotografů a dalších umělců? Todd Selby jejich pracovní i osobní prostory fotografuje a poté je dává na svůj web. Nedávno byl v ateliéru výrobce a designera bot Christiana Louboutina.

5.2. 2013 06:18:51 | móda | Butterffly

Todd Selby

Todd Selby je novinář, ilustrátor a módní fotograf. Svůj smysl pro detail využívá ve fotografování osobních prostorů kreativních umělců. Své internetové stránky www.theselby.com, kam své fotografické reportáže vkládá, založil v roce 2008. Nejdříve při svých návštěvách přátel fotografoval jejich domovy. Získal si mnoho fanoušků, kteří po něm chtěli, aby přijel také k nim a vystavil jejich domovy na jeho stránkách. Web se stal tak úspěšný, že Todda začaly oslovovat různé firmy, které s ním chtěly spolupracovat. A tak pracoval například s firmami Nike, Ikea, Microsoft nebo se samotným Lousiem Vuittonem. Více o jeho životě se dozvíte na jeho stránkách.

Fotograf se také dostal ke slavnému pařížskému výrobci a designérovi bot a tašek Christianovi Louboutinovi.

Ateliér a oblíbená zákoutí Louboutina jsou zachycena na přiložených fotografiích. Christian je focen v prostorách, které procházejí rekonstrukcí. Bohužel jsme nikde stoprocentně nenašli, zda bude v prostorách další ateliér nebo byt, ale Todd se Christiana ve svých otázkách ptá, kde bere inspiraci k vytváření svého nového domova, takže to bude nejspíš jeho nový byt.

Nejoblíbenějším místem, kde Christian nachází inspiraci, je postel. Všem návrhářům vzkazuje, že mají následovat své instinkty, věřit své představivosti a nemyslet na techniku.

Zde se rodí oblíbená obuv, která je ceněna zákazníky na celém světě.

Mnohem více fotografií uvidíte na stránkách Todda Selbyho. Web budeme nadšeně sledovat a další zajímavé zatím skryté prostory umělců vám také ukážeme.

Zdroje:

REKLAMAREKLAMA