Legendární MayDay 2013 hlásí první jména

Vyhlášená německá halovka, matka všech rave, se nezadržitelně blíží a pořádající agentura I-Motion prozradila první jména, která v sobotu 27. dubna vystoupí v komplexu Westfalenhallen v Dortmundu.

1.2. 2013 09:33:39 | informace | Langy

Letošní ročník s heslem „Never Stop Raving“ se tentokrát neuskuteční poslední kalendářní dubnový den, jak tomu bylo v předešlých letech zvykem. Organizátoři se letos rozhodli, že pro MayDay zvolí poslední dubnový víkend. Jména vystupujících se průběžně zveřejňují, zatím se tají headlineři, kteří vystoupí v hlavní Aréně.  

Fanoušci kvalitního techna se mohou tedy těšit na jména jako Carl Cox, Len Faki, The Advent, Sven Väth, AnGy Kore a další. Příznivci tvrdších beatů si přijdou na své při poslechu lidí jako Psyko Punkz, Korsakoff, Mad Dog, Mystery, Amnesys, Pet Duo a dalších. Mixery-Casino stage nabídne jména Moonbootica, Dominik  Eulberg atd. Ani letos nebude na nejvyhlášenější německé halovce chybět speciální Twenty Young Dome stage, kde svá vystoupení odehrají takové legendy, kterými bezpochyby jsou Hardy Hard,  Sunbeam (live), Andy Düx či zakladatel Love Parade Dr. Motte.

Cena letošních vstupenek je nastavena na 61,6 Eur. Uvidíme se tam!

Linky:

Video: Aftermovie 2012

PARTYINFO

MayDay 2013 Never Stop Raving

27.04.2013 Westfalenhallen, Dortmund
DJs: Armin van Buuren, Ferry Corsten, Carl Cox, Len Faki, The Advent, Sven Väth, AnGy Kore, Danny Avila, Sean Tyas, Ravers Nature (live), Gareth Emergy, Chris Liebing, Westbam, Members of Mayday, Dr. Motte, Pet Duo etc.
Cena: 61,6 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně