Chris Carrier a Hector Moralez řídí Lotus Seven

Ani né rok starý label Apollonia představuje první album. Vydáme se na cestu Lotusem 7 do devadesátek, kde Chris Carrier a Hector Moralez v San Francisku, kromě toho, že si dají sem tam na pláži jointa, spojují hip-hop, disko nebo soul do barevného mixu energického a rytmického housu s nostalgickými vokály a old-school samply.

30.1. 2013 09:12:56 | nové desky | Carl W

Bez debat je Chris Carrier jedním z nejvíce kozistentních undergroundových producentů housové scény. Za posledních 18 let vydal více než 500 singlů, navíc úspěšně vede svůj label Adult Only, kde vydává jména jako Phil Weeks, Dan Ghenacia, DJ W!LD nebo Dyed Soundorom. To Hector Moralez toho za sebou tolik ještě nemá, i tak ale jako producent působí už od roku 2001 a v zádech má založení dvou labelů - Minority Music a The Factory. Navíc je součást známého projektu Fries & Bridges s Philem Weeksem.

Jejich letošní společné album Lotus Seven vyjde na nově založeném pařížském labelu Apollonia Music, pro který to bude první album. Tisková zpráva k albu pak hovoří jasně: "Najdete tu všechno, od jazzu a hip-hopu až po techno a acid. Seven Lotus jako elektronické album funguje skvěle, protože jej můžete snadno poslouchat doma a stejně tak snadno to s ním můžete rozjet na tanečním parketu." Album vyjde digitálně i na vinylech, a to 5. března.

Poslechni si: Chris Carrier feat. Hector Moralez - Love Supreme

Tracklist:

1. Blast OFF
2. 5000 WATTS
3. Keep it Movin'
4. Phillies Titan
5. Astronomers Dream
6. Disco Remodel
7. Mystery Streets
8. Island Breeze
9. Wonki Wonka
10. Rise of the People
11. April's Groove
12. Headband
13. Lotus Seven
14. Finger Story

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně